• חדש
INIU נכון אלחוטית, אוזניות Bluetooth 5.0 סטריאו בס+ אוזניות עם cVc8.0 ביטול רעש & תצוגת LED, בקרת מגע ב-האוזן אוזניות ספורט Waterproof אוזניות עבור iPhone, אנדרואיד, וכו'.
zoom_in

INIU נכון אלחוטית, אוזניות Bluetooth 5.0 סטריאו בס+ אוזניות עם cVc8.0 ביטול רעש & תצוגת LED, בקרת מגע ב-האוזן אוזניות ספורט

ILS 59.98

זמינות
check המוצר זמין

מומחה טק לעזור : מומחים אמיתיים זמין 24/7 כדי לעזור לך עם סט-אפ, קישוריות בעיות, פתרון בעיות ועוד. . ✅【INIU של ביטחון : 】ב INIU, אנו משתמשים רק בחומרים באיכות הגבוהה ביותר, אז יש לנו את הביטחון לתת מענה מוביל בתעשייה-3-אחריות לשנה. ✅【איכות צליל מעולה】מופעל על ידי מנופחים 13mm גרפן רמקול נהג בלעדיות 8 ליבות מערכת השמע, INIU I510 מספק מאוד ללא אובדן צליל HIFI עם 35% יותר משופר בס כמו לשים אותך על זה גר במרכז. ✅【שיחות בבהירות יוצאת דופן】הודות quad מיקרופונים והמתקדמים ביותר c Vc8.0 ביטול רעש טק, אתה נשמע פריך, נקי וברור בצד השני, מה שהופך את השיחה שלך בדיוק כמו פנים-אל-פנים לדבר. ✅【15 שעות של משחק】טעינה אחת של האוזניות נותן 3 שעות של האזנה, עם עוד 5 מלוא החיובים לחייב את התיק.אתה תקבל 15 שעות הפעלה בעוצמה דלק מעל שבועיים של אימונים. ✅【מה שאתה מקבל】INIU I510 נכון Wireless אוזניות, טעינה מקרה, USB C כבל, מדריך למשתמש, ה-30 יום כסף בחזרה להבטיח, מוביל בתעשייה-3 שנים אחריות בתוספת תמיכה טכנית לכל החיים.

מוצרים בקטגוריה..