• חדש
התזה מסנן ברז,720° Rotatable ברז המרסס הראש,ברז מרסס עם 4 שכבות רשת סינון,אנטי התזה, חמצן מועשר קצף,פרסום עיצוב כפול עם טבעת O - נקבה חוט(0.92-0.94 ב)
zoom_in

התזה מסנן ברז,720° Rotatable ברז המרסס הראש,ברז מרסס עם 4 שכבות רשת סינון,אנטי התזה, חמצן מועשר קצף,פרסום עיצוב כפול עם טבעת

ILS 10.48

זמינות
check המוצר זמין

【720 מעלות סיבוב】לסובב את יציאת מים 720 מעלות, אשר יכול להיות מותאם לכל זווית כדי להקל על ניקוי של כלי שולחן, פירות וירקות, כמו גם שוטף את הפנים, גרגור, וכו'.נוח וגמיש, חוסך את הזמן שלך.אתה יכול להתקין את גמישות מטבח הקש על ראשו לבד.נוחות, חיסכון בזמן. 【2 מתגים - 4 שכבות כפול - אטמים】שני סוגים של מים שקע סיבובי מתגים, חמצן מועשר קצף, סנסציה הוכחה מים, ארבע-שכבת רשת סינון יכול להסיר זיהומים, ואת כפולה אטם יכול למנוע מטפטפים, לסנן קשה חלקיקים ו אחרים זיהומים במים, ובכך להגן על שתיית מים הבטיחות שלך ושל המשפחה שלך. 【באיכות תעשייתי מסחרי חובה】חסון נחושת, ABSbody עבור תוספת עמידות ואריכות ימים.פריט זה כולל גם חיזוק כפול O-טבעת שסתומים זה להבטיח כי כל ההדלפות מנועים. 【בטוח & עיצוב ידידותי למשתמש】 התזה מסנן ברז מציג אוויר לתוך זרם המים כדי לייצר גדול יותר, לבן יותר זרם רך מגע וללא התזה.מוצר זה מובטח כדי לשמור על הלקוחות שלך או העובדים שלך מאושר.מתאים מסעדה, מכבסה & החצר האחורית. 【משלוח מהיר, 100% להבטיח כסף בחזרה】אל תדאג האספקה המשוער פעם אנחנו בוחרים המהיר ביותר לוגיסטיקה, בדרך כלל זה תימסר מראש.תהנה,כל אי שביעות רצון יכולה להיות החזר או החלפה,לגמרי ללא סיכון.צבע : נקבה חוט.

מוצרים בקטגוריה..