• חדש
Dpwrrot מנעול הגה מלחציים אתחול צמיג ציפורן, אנטי גניבה מנעול הגה אבטחה צמיג מלחציים,אבטחה נסיעות צבת נעילה אוטומטי - מתאים קרוון המכונית ואן משאית שטח(2 חבילות)
zoom_in

Dpwrrot מנעול הגה מלחציים אתחול צמיג ציפורן, אנטי גניבה מנעול הגה אבטחה צמיג מלחציים,אבטחה נסיעות צבת נעילה אוטומטי - מתאים

ILS 74.98

זמינות
check המוצר זמין

♛מבוא נראות גבוהה - בהיר צהוב צבע כתום מושלם לנראות מקסימלית בבית גם ביום וגם בלילה כדי להרתיע גנבים פי פילוח הרכב שלך. ♛מבוא אבטחה - מנעול הגה באופן מאובטח עוטפת את הגלגל מונע הגניבה ניסיונות, גרירה או כל מתעסק עם הרכב.זה עובד עבור מכוניות, משאיות או אפילו משאיות.האם הערה; כל גלגל מנעול יש מפתח משלו על המוצר ביטחוניות. ♛מבוא באיכות פרימיום - המנעול על הצמיגים הוא נבנה מתוך פרימיום איכותי A3 פלדה כדי להציע לך הכי חזק, הכי עמיד לאורך זמן צמיג אתחול המנעול; אכפת לי צמיג מלחציים ידית רכה, PP, דבק, כך שהוא נוח לנשיאה.ביותר של כל, הצמיג מלחציים מתקן פני השטח מטופלים עם רך עמ דבק.אז זה שלנו מנעול הגה boot לא לשרוט או לגרום נזק ההגה, חישוקים. ♛מבוא 2 מפתחות - את Vayg Way מנעול הגה כולל 2 מפתחות לנוחיותכם.אם אטעה, רופף או שבור אחד, תמיד יש לך גיבוי מפתח זמין.את מנעול צילינדר עשוי להיות שונה. ♛מבוא קל לשימוש - את Vayg Way מנעול הגה קל לשימוש, בסיסי ונוח להגדיר.אין צורך בהתקנה.רק לחבר את הגלגל, להחביא את המפתחות ולעזוב את זה בטוח.

מוצרים בקטגוריה..