• חדש
Retevis RB35 ווקי טוקי עבור מבוגרים, נייד 2 Way רדיו לטווח ארוך, פנס כיס, מיקרופון דיבורית, קטן, חזק, ווקי טוקי נטענת עבור סקי ציד (2-Pack)
zoom_in

Retevis RB35 ווקי טוקי עבור מבוגרים, נייד 2 Way רדיו לטווח ארוך, פנס כיס, מיקרופון דיבורית, קטן, חזק, ווקי טוקי נטענת עבור

ILS 41.98

זמינות
check המוצר זמין

נחשולי מתח מכוסה מהיום הראשון.מומחה טק לעזור : מומחים אמיתיים זמין 24/7 כדי לעזור לך עם סט-אפ, קישוריות בעיות, פתרון בעיות ועוד. .קומפקטי רדיו מכשיר קשר; קל משקל, כף יד מתאימה ידיים בקלות; קל לנשיאה על ידי חיתוך זה על החגורה או לשים את זה בכיס.ווקי טוקי ארוך טווח; מציע הגון טווח שידור וקליטה; להבטיח לך לשמור על קשר עם בן הזוג שלך.גדול, בהיר, פנס מבטל את הדאגה שלך ומציע לך לוויה כהה; גם מוסיף הרבה כיף להשתמש; ווקס הפונקציה מאפשרת לידיים פעולה חופשית. על ידי הפעלה קולית.סוללת Li-ion שני רדיו דרך הסוללה יכול לשמש כ-10 שעות; טעינת USB עבור טעינה נוח; זמין ברכב או על ידי כוח הבנק וכו'.עמיד 2 רדיו דרך; מעובה מחשב מעטפת פלסטיק על התנגדות הלם;לחץ;רטט;אבק;התזה; עובדת גם קמפינג;לסקי;ציד;טיולים;לסקי; ואחרים חיצונית או פעילות משפחתית. 2 x Retevis RB35 ווקי טוקי רדיו. 2 x Li-ion 1000m Ah סוללה. 2 x תפס חגורה. 2 x לחייב שורות. 1 x אנגלית מדריך. 1 x מתאם כפול הנמל.האות גדול שיוט הספינה.זה לא אידיאלי, המוביל לעיתים קרובות החמיצה.הזדמנויות, או פספס ארוחת צהריים או.ארוחת ערב, הזמנות.RB35 ווקי טוקי.עם BK4818 צ ' יפ, מספק ויציב.עקבי השידור שלך.המסע הארוך.RB35 ווקי טוקי זמין עבור המציע נרחב.טווח הנוחות של שמירה על קשר.עם חברים אחרים.טלפונים סלולריים.לא עובד ברוב של ההר.מקומות.להיות בקשר עם בני המשפחה שלך.מי עדיין בתוך היער בשביל לחקור.בנוסף שמירה על מסלול על אופניים רוכב בפרק הסמוך.עוברים מעיר אחת לאחרת הוא לא קל.אתה צריך לשמור מעודכן עם מכוניות מאחורי או לפני שאתה מקבל את המצב הנוכחי של כביש או רכב.RB35 ווקי טוקי להפוך את התקשורת פשוטה ויעילה.תשובה : הקשר כבר מראש לפני שעזב את המפעל.אז רק מה שאתה צריך לעשות הוא להשאיר אותם באותו ערוץ.אז אתה יכול לדבר אחד עם השני.תשובה : אם אתה ארוך לחץ על מפתח צד, זה יהיה להפעיל או לכבות את הפנס.תשובה : דוכן זמן של RB35 ווקי טוקי היא 10-12 שעות.תשובה : כן, את RB35 2 רדיו דרך יכול לחבר את האוזנייה והמיקרופון, והוא תומך בחיבור עם קנווד סטנדרטי 2 pin האוזנייה והמיקרופון. 2 x Retevis RB35 ווקי טוקי radio2 x Li-ion 1000m Ah battery2 x חגורת clip2 x לחייב lines1 x אנגלית manual1 x מתאם כפול הנמל.

מוצרים בקטגוריה..