• חדש
Matyz זכוכית חלב אם לאחסון בקבוקים, Pack 4, 8 עוז, חסון בקבוק זכוכית על חלב קפוא ואת התינוק הנקה - שאיבה גדול הבקבוק פיליפס מדלה, משאבות חלב ספקטרה - BPA חינם (כחול מכסים)
zoom_in

Matyz זכוכית חלב אם לאחסון בקבוקים, Pack 4, 8 עוז, חסון בקבוק זכוכית על חלב קפוא ואת התינוק הנקה - שאיבה גדול הבקבוק פיליפס

ILS 44.98

זמינות
check המוצר זמין

על 6oz bottes, המקפיא קו 5 עוז.אתה יכול להחזיר את הפריט מכל סיבה : לא דמי משלוח.נא לא לשים יותר 7oz של חלב לתוך הבקבוק אם את רוצה להקפיא את החלב. את הברגה על מכסה, איטום דיסק תוכננו במיוחד כדי למנוע את הבקבוק מפני דליפה.ברור איטום דיסק יכול להיות מוחלף עם הפטמות, אז אמא יכולה לשאוב, חנות וניזונים מאותו בקבוק זכוכית כדי להפחית חלב העברות ולשמר יקר חלב.שולחים את זה!.פרסום וקל CLEAN1.להדפיס את החזרת תווית משלוח.כל החלקים יכולים להיות מחוטא.שולחים את זה!. מסומן בבירור מדידה עבור חלב אחסון והאכלה, לא קל להיות נשטף. חינם Matyz בקבוק ממיר (בשביל הצר-הפה התקנים) כלול. CPC מוסמך מזון Grade4. את הבקבוקים לעבוד בצורה מושלמת עם הכי רחב הצוואר משאבות, כמו ספקטרה ו פיליפס.ללכת את ההוראות כדי להתחיל את החזרה.הפריט חייבים להיות מוחזרים במצב חדש ולא משומש. הבקבוקים מכילים כימיקלים מזיקים, אין טעם של פלסטיק שטיפת לתוך החלב של התינוק (חדירה של חומר רעיל מוביל טעם של פלסטיק).להדפיס את החזרת תווית משלוח.אידיאלי עבור קפוא, נסיעות, טיסות, קמפינג.ללכת את ההוראות כדי להתחיל את החזרה.בבקשה לשמור אותו לשימוש בעתיד (זה יהיה שימושי). על הצוואר הצר משאבות : כגון מדלה, בקבוק ממיר כולל את האריזה של המוצר (כמו בונוס מתנה). 3-IN-1 צווארו הרחב בקבוקי זכוכית עבור שאיבה, אחסון בונוס בקבוק ממיר עשוי כיתה מזון עמ'; כל החלקים כלולים במוצר שלנו הם ללא כימיקלים מזיקים כמו BPA, פתלטים ועופרת - לא מתכות כבדות, ולא לטקס - מדיח כלים, מקפיא, מיקרוגל בטוח. רחב הצוואר בקבוקי זכוכית הם גם קלים לניקוי ושימוש.מסור שירות לקוחות אמיתיים - Matyz סימן מסחרי התינוק מוצר - עיצוב ואיכות על ידי Matyz בע " מ. גרם של מזון כיתה זכוכית בורוסיליקט אשר נמוכה מאוד מקדמי התפשטות תרמית, מה שהופך אותו הלם תרמי עמיד (יכול להיות רותחים עיקור, מקפיא ידוע גם להיות יציב מבחינה כימית.

מוצרים בקטגוריה..