• חדש
ירוק צעצועים מחסנית & סוג הרכבת, כחול - 12 חתיכה לשחק במשחק, מיומנויות מוטוריות, הילדים צעצוע של רכב Playset. לא BPA, פתלטים, PVC. מדיח כלים בטוחים, פלסטיק ממוחזר, תוצרת ארה ב.
zoom_in

ירוק צעצועים מחסנית & סוג הרכבת, כחול - 12 חתיכה לשחק במשחק, מיומנויות מוטוריות, הילדים צעצוע של רכב Playset. לא BPA, פתלטים,

ILS 52.48

זמינות
check המוצר זמין

סוג המוצר : משחקים וצעצועים.מיימדי : 14.0" ל X4.25" W X 10.6" ח. ארץ מקור : ארה " ב.חבילת משקל : 1.44 ק " ג.כולם לעלות!ירוק צעצועים מחסנית & סוג הרכבת הוא one-stop shop עבור תרגול מיומנויות מוטוריות, התאמת צבעים, ספירה, מיון, וחלוקתם לקטגוריות.12-piece סט הכולל קטר רכבת, צורת מיון רכב עם גג נשלף, מטען רכב, 4 צורות (עיגול, ריבוע, משולש, כוכב,) שמציעה גור, חתלתול, עכבר, ארנב, ו-4 ספורים, סיים את עורם חלקים הקן בקלות את מטען הרכב, עם עיצובים התואמים את המתאים-צבע וצורה. (לדוגמה, גור לעצב תכשיט הוא באותו צבע כמו עצם של כלב לערום היצירה.) זה סופר-בטוח הרכבת הראשונה אין ברגים או מתכת היסוד, ולא את כל הסט מדיח כלים בטוחים לקלים לנקות.שילובי הצבעים עשויים להשתנות.תוצרת ארה " ב מ-100% פלסטיק ממוחזר, ללא BPA, פתלטים, או PVC.ארוז עם ממוחזר ומחזור חומרים מודפסים עם ידידותי לסביבה דיו.לגילאי 6m ומעלה.

מוצרים בקטגוריה..