• חדש
36 חבילות רוטרי להבי חיתוך החלפת להבים תואם עם דגי Olfa מרטלי Truecut חותך טלאים עור תפירה תפירה, אמנות מלאכת יד (45 מ מ)
zoom_in

36 חבילות רוטרי להבי חיתוך החלפת להבים תואם עם דגי Olfa מרטלי Truecut חותך טלאים עור תפירה תפירה, אמנות מלאכת יד (45 מ מ)

ILS 23.98

זמינות
check המוצר זמין

רחב תאימות : אלה החלפת להבים תואם את רוב רוטרי מגזריים כגון דגי, Olfa, הדאפא, Truecut וכו', יכול להיות מצויד מכני כיריים ידיות, מחליף פגום או חסר להבים; להבים הם מתכלים, מומלץ לשנות אותו לעתים קרובות.חיתוך טוב עוזר : רוטרי קאטר להב תכונות מחודד הקצוות זה בקלות יכול לחתוך את הבד כדי להשלים את הצורה שאתה רוצה, זה יכול לחתוך עד שש שכבות של בד באותו זמן, לא השפיע אפילו חוזרות ונשנות חיתוך, בלי להשאיר עקבות לאחר חיתוך.אמין חומר : את להחלפה סיבובי חותך להבים עשויים סגסוגת פלדה אשר עמיד ואמין, הכולל טובה חוזק, מבנה חסון, לא קל חלודה, לעוות או לשבור, קל לחתוך, חוסך לך זמן ומאמץ.יישומים שונים : אלה הסיבובי להבי חיתוך אידיאלי לחיתוך בגדים, צמר, הרגיש, ויניל, עור, קרטון, טפטים ועוד; הערה : הם לא יכולים להיות מיושם כדי לחתוך צפיפות גבוהה של חומרים כגון מתכת, זכוכית.החבילה כוללת : תקבלו 36 חתיכות של 45 מ " מ סיבובי חותך להבים, 1 חתיכה של נקה תיבת אחסון נוח לשימוש ואחסון, כמות מספקת כדי לפגוש את צרכי שונים; אתה תקבל את המוצרים מצופים עם מכונת שמן כדי למנוע חלודה. 36 חבילות רוטרי להבי חיתוך החלפת להבים תואם עם דגי olfa מרטלי truecut חותך טלאים עור תפירה תפירה אומנויות ומלאכות חותך את הדגמים שהוזכרו לעיל הם לא מיושם כמו סימן מסחרי, רק בשביל להביע תאימות.תכונות : עמיד לשימוש : אלה החלפת להבים נרחב תואם עם רוב רוטרי חותכי קל לחתוך, חוסך לך זמן ומאמץ, הכולל טובה חוזק, מבנה חסון, לא קל חלודה, לעוות או לשבור.החלים נרחב : רוטרי תפירה להבי חיתוך יכול להיות מיושמים באופן נרחב במשרדים, בתי ספר או סדנאות, מעולה לחיתוך מספר שכבות של בד, בגדים, צמר, הרגיש, ויניל, עור, קרטון, טפטים ועוד.מפרט טכני : כמות : 36 חבילות חומר : סגסוגת פלדה צבע : כפי שמוצגים בתמונות גודל : approx. X 1.77 1.77 x 0.01 ס "מ/ 45 x 45 x 0.3 מ" מ החבילה כוללת : 36 x רוטרי להבי חיתוך חם לב : 1. הקצה של הלהב להב מחודד, בבקשה להשתמש בו בזהירות, לא לשים את זה מחוץ להישג ידם של ילדים. 2. לארוז את הראש החותך כאשר אינו בשימוש, פתח את זה שוב בפעם הבאה. 3. אם זה לא נעשה שימוש במשך זמן רב לאחר הפתיחה, ניתן לטפטף מעט שמן על הראש החותך עבור תחזוקה, אשר יכול להאריך את חיי השירות. 4. הלהבים על ההגה קאטר הם מתכלים, תוחלת החיים שלהם ישתנו בשל שונות מנהגים וחיתוך חומר. 5. בבקשה לאפשר קלה שגיאה על גודל עקב מדידה ידנית.

מוצרים בקטגוריה..