• חדש
APQ חבילת 50 למות לחתוך שקיות רוכסן 9 x 12. עובי 3 מ מ בגודל 3 אינץ'. ליפ. ברור פולי להתמודד עם התיקים. פוליאתילן תעשייתי שקיות פלסטיק עבור שירותי מזון, צרכי בריאות.
zoom_in

APQ חבילת 50 למות לחתוך שקיות רוכסן 9 x 12. עובי 3 מ מ בגודל 3 אינץ'. ליפ. ברור פולי להתמודד עם התיקים. פוליאתילן תעשייתי

ILS 28.48

זמינות
check המוצר זמין

חבילה של 50 ברורה רוכסן שקיות 9" x 12" מצגת של סחורות, ציוד חינוכי, או משק בית משתמש. 3 מילימטר עובי.רוכסן שקיות בדרישות לשימוש במזון.איכות גבוהה : פולי תיקים עשויים פוליאתילן בצפיפות נמוכה, אין להדפיס תכונה מרשים בהירות עבור מראה את האיכות של המוצרים.ברור רוכסן תיקים להגן על תוכן בתוך.מאובטח חבילה : אלה סגירת מעגל העליון התיקים עשויים 3 מיליון פוליאתילן.מסלול יחיד רוכסן סגנון סגירה מספק אחיזה חזקה כדי לשמור על תכולת הכספת.בצד וולד ים מחזקת את התיק רוכסן.יישום : שקיות ניילון שקופות למות לחתוך ידיות לגרום אחסון פשוט עבור התעשייה, שירות מזון, ובריאות יישומים.מושלם לאחסון השמע שלך חלקים ואבזרים.קל לשימוש : אלה שקיות פוליאתילן מחדש שמיש.תודה ל שקוף לעיצוב, קל להציג פריטים/מזונות בתוך התיק.אלה עמידים רוכסן שקיות קל חותם קל לפתוח.עמיד עבה חומרים באיכות גבוהה פוליאתילן לעשות את זה אפשרי כדי לשפר את החיים שלך בכל אריזה ואחסון!.לעשות דברים פשוטים כמו מוסרי מאסטר!.הרוכסן סוג החותם נסגר באופן מאובטח, קל לפתוח ולסגור את הזמן אחרי time.By אגב, למות לחתוך רוכסן התיקים מועיל אפשרות עסק קמעונאי!.יוצא מן הכלל עובי, חזון ברור של פריטים/מזון בתוך להציג לנו להשתמש APQ למות לחתוך רוכסן שקיות רבות עם תכונות יוצאות דופן Q U A L אני T Y! ;)maecenas accumsan lacus ול facilisis.גודל גדול של APQ חבילות להפליא החליפה את כל חומר רעיונות לשיפור הבית ואת העסק!.עכשיו, אין יותר מתח עם אריזות עוד זוג חדש של נעלי קיץ לאחסן אותם בזמן הסתיו והחורף. עונות יעבור.לבדוק אותם, אתה לעולם לא מתחרט! : ).APQ למות לחתוך רוכסן התיקים לא קל לקרוע, לקרוע, קמטים, מפוצל, שבור, ערפל, או קרע!זה אומר רק דבר אחד - זה פתרון נהדר עבור לוקחים איתכם פריטים קלים לנסיעה בתוך המזוודה שלך!.החבילה האהובה עליך שיזוף קרמים, הגוף).

מוצרים בקטגוריה..