• חדש
אוטומטי אלכוהול מתקן אוטומטי ללא מגע אלכוהול דיספנסר סבון, קרם ידיים בספריי חיישן ללא מגע יד מכונת כביסה 300ML מתאימים בבית הספר למלונאות מסעדה נוער.
zoom_in

אוטומטי אלכוהול מתקן אוטומטי ללא מגע אלכוהול דיספנסר סבון, קרם ידיים בספריי חיישן ללא מגע יד מכונת כביסה 300ML מתאימים בבית

ILS 25.48

זמינות
check המוצר זמין

【אוטומטית, ללא מגע】 : אוטומטי אינדוקציה ספריי הדור, חיישן אינפרא אדום טכנולוגית, בלי לגעת בידיים מלוכלכות.אחרי היד שלך להגיע את האזור רגיש, את touchless אלכוהול המתלה תתפזר באופן אוטומטי את הכמות המתאימה חיטוי.ידיים חופשיות לשימוש, ללא קשר עיצוב, נוח יותר, מונע זיהום צולב, עוזר הבריאות של המשפחה שלך. 【Dispensering בתוך 0.1 שנייה 】 : האוטומטי שלנו אלכוהול מנפק להשתמש מובנה, מדוייק אינפרא אדום תנועה, אז שים את היד שלך מול החיישן כדי לקבל מיידית אוטומטי אלכוהול dispensering בתוך 0.1 שנייה, נוח יותר ומהיר יותר. 【מופעל על סוללה】 : את ללא מגע יד חיטוי מינון ריסוס דורש חדשים 3 סוללות AA (לא כולל בטריות) והוא מספק זמן המתנה וזמן עבודה.אתמול במשך 2-3 חודשים, יכול להיות ממוקם ועבר בכל עת כדי למנוע חשמלי בעיות בטיחות. 【הצד האחורי תכנון כוח】 : חילוף עם כל סוגי הסוללות שלנו תא נמצא בצד האחורי של המרסס, למנוע לחות מלמטה ונוזלים, לאשר את חיים וביטחון. 【מתאים נוזל שונה】אוטומטי אלכוהול מתקן תואם עם סוגים שונים של נוזל, כגון 75% אלכוהול,חיטוי חד פעמיות ג ' ל או אחרים מרוכז מאוד צמיגה נוזלים.(זרבובית מחוץ).זה יכול להיות בשימוש בבית, המטבח, בית חולים, אמבטיה, שירותים, בר, משרד, מסעדה.זה גם מתאים היד או קרם גוף.מה שהופך את המשפחה שלך ובטוח, לשטוף ידיים בקלות ובנוחות.עשוי לא מזיק חומרים, הוא מתאים יותר לשימוש המשפחה.עמיד למים פרסום, לא לדאוג לשימוש!.לפתח הרגל טוב של שטיפת ידיים עם סבון אוטומטי מתקן.זה גם יכול לשמש בר/משטח/אמבטיה/מטבח/סבון כלים מתקן.הוא נדרש בכל תחום, עם כיור.בתוך 0.1 שנייה, נוח יותר ומהיר יותר.לסרב את זיהום משני.

מוצרים בקטגוריה..