• חדש
חשמלי המחמם מגבות דלי, להעיף את המכסה מחממי מגבות אמבטיה, ספא, בית, גדול במיוחד (20 ליטר) שמיכה חמה יותר, מחזיק שתי 70X40 מגבות, חלוקים, שמיכות, פיג ' מות, 60mins אוטומטי לכבות [?
zoom_in

חשמלי המחמם מגבות דלי, להעיף את המכסה מחממי מגבות אמבטיה, ספא, בית, גדול במיוחד (20 ליטר) שמיכה חמה יותר, מחזיק שתי 70X40

ILS 209.99

זמינות
check המוצר זמין

מחממי מגבות להפוך את החיים שלך יותר נעים ומפנק בצורה קלה. •קירות כפולים מבודדים המכסה שומר חום בזמן נשאר קריר למגע, מתאים לכל בני המשפחה. להכניס את התקע לתוך סטנדרטי 120 V לשקע.אנחנו רוצים לוודא שיש לך את הטוב ביותר באמצעות ניסיון עם המוצר שלנו.לא קרה יותר נקודות כאשר אתה מכסה את עצמך עם חימום המגבת.לא לעטוף את החוט סביב החיצוני של המכשיר או לתת את החבל לתלות מעל שולחן או דלפק הקצה. המקום מחמם המגבות על יבש, הרמה, משטח קשה. •צירים המכסה משאיר את שתי הידיים חופשיות בעת מילוי וריקון את המגבת & שמיכה חמה יותר, קל לתפעול.אתה יכול לשקול הצבת את חדר האמבטיה, חדר השינה, חדר הילדים, הסלון. פתח את המכסה והסר כל אריזה תוכן.הטוב ביותר מתנה ליום האהבה, מתנה ליומולדת, מתנה לשנה החדשה, ליום האם, מתנה, מתנת חג המולד עבור נשים, נערות, מבוגרים, חברים, משפחות. *הערה : מגבת & שמיכה חמה יותר יש 3 שיניים תקע הארקה.אוטומטי לכבות על בטיחות השימוש שלנו - דלי מגבת חם יותר הוא ETL&FCC מוסמך, בטוח ואמין.כדי להפחית את הסיכון של התחשמלות, תקע כבל החשמל לתוך מקורקע (קבורים? מעטה ראמון) לשקע חשמל נגיש. •לשמור על מיתרי להתרחק ממשטחים חמים.שם הוא רומן ומתחשב העיצוב שלנו שמיכה חמה יותר : בניגוד נשלף העפעפיים שלנו המכסה מחובר דלי, להעיף את המכסה יהיה לשחרר את הידיים שלך בזמן שאתה מקבל את המגבת החוצה.זה עצמאי מגבת חם יותר יש לה עיצוב מסוגנן וקל לעבור. •פיקוח צמוד הכרחי כאשר יחידה זו היא בשימוש ליד ילדים או אנשים מוגבלים.חימום גדול תא - עם סך של 20 ליטר קיבולת בתוך נפח, המגבת דוד להכיל עד שתי 70"X40" מנופחים מגבות, חלוקים, לזרוק שמיכות, פיג ' מות, ועוד בבת אחת או יותר אמבט הסדינים.זה חייב להיות-מכשירי חשמל ביתיים עבור משפחות גדולות.חום מהיר באופן שווה - מגבת במייבש לחמם תוך 1 דקה ומגיע בטמפרטורה גבוהה תוך 6 דקות. •פשוט, חד-בקרת מגע מספק עד 60 דקות של התחממות. •אין למקם או לאחסן את היחידה בה הוא יכול ליפול או להיות משך אל באמבטיה או בכיור.זה יכול להיות ממוקם בכל מקום על יבש הרצפה.האם לא מגיע יחידה, שנפל לתוך המים, נתק אותו מיד.זה יכול להיות אחלה מכשיר חשמלי עבור סלון, מלון, ספא, מכון עיסוי מדי.נייד מגבת חם יותר.התקנה חינם - כמה מגבות מחממי צריך להיות קדח בקיר כדי להגדיר כל דבר, בזמן שלנו דלי בסגנון מגבת חם יותר רק צריך להיות מחובר לשקע בקרבת מקום.זה לוקח רק 15 דקות, 2 מגבות גדולות יהיה קלוי לחלוטין, מחומם באופן שווה.מחממי מגבות מעוצבים עם כיבוי אוטומטי פונקצית כדי למנוע בעיות בטיחות, זה יהיה לכבות באופן אוטומטי לאחר 60 דקות זמן חימום.מתנה זה תמיד יהיה זכר-זה מחמם המגבות יהיה מתנה שתשמש ומוערך במשך שנים לאחר יום מיוחד חלף!בכל פעם אהוב, הוא עטוף מגבת חמה או שמיכה, היא/הוא מזכיר את האהבה שהם קיבלו ממך. •תמיד נתק את יחידת משקע החשמל מיד לאחר השימוש.

מוצרים בקטגוריה..