• חדש
קנט 14T מהדורה מוגבלת, גדול השיער Detangling מסרק רחב שיניים עבה מתולתל שיער גלי. שיער ארוך Detangler המסרק על רטוב ויבש. ראה-חתך תאית יד מלוטש, בעבודת יד באנגליה
zoom_in

קנט 14T מהדורה מוגבלת, גדול השיער Detangling מסרק רחב שיניים עבה מתולתל שיער גלי. שיער ארוך Detangler המסרק על רטוב ויבש.

ILS 21.00

זמינות
check המוצר זמין

השידה גודל : 6.7 אינץ ' של צב את אודרי מהדורה מוגבלת.רחב שיני המסרק מדי יום טיפוח השיער.זה רחב שיני המסרק נועד כאבים גולש דרך השיער מבלי למשוך, מניעת שבירה, מבלי לשרוט את עור הקרקפת.בקלות detangles לכל סוגי השיער.לחסל קשרים מסובכים ללא מאמץ מבית טבעי, עבה, גלי, מתולתל שיער, זה יעזור סגנון השיער מבלי לאבד נפח.טיפים מעוגלות עבור קרקפות רגישות.מאמץ הגלישה : זה ראתה לחתוך, בסדר שיניים, מסרק, יד מלוטש מחוטב ליצור רך מעוגל שיניים לגרות את הקרקפת שלך או העור.ברמה המיקרוסקופית חלק שיניים לעורר את השמנים הטבעיים בתוך השיער הציפורניים שלך, השיער מסורק, גמיש, עמיד, עמיד למים.עבודת יד קנט מסרק : עבודת יד מבית יריעות גדולות של תאית אצטט במקום להיות יצוק.חומר זה הוא מוחשי, חזק וגמיש, שאינו על בסיס נפט, הנגזרות צמחים אשר נמצא ליצור פחות סטטי בשיער, והוא ראה-לחתוך כדי להבטיח פני שטח חלקים זה לא ימשוך או לתפוס את זקיקי השיער.מדי יום טיפוח השיער : גדול, רחב שן detangler המסרק, מאוד גמיש, עמיד לאורך זמן, מסור יד-חתך מיוחד מסורים ביד מלוטש, טוב להפיץ שמן טבעי מן הקרקפת השיער כאשר סורקים, לשפר את זרימת הדם, להפחית את נשירת שיער.נהדר מקלחת מסרק לנשים וגברים כדי detangle שיער מתולתל כאשר שמפו או הפעלת מזגן. 100% אחריות לשביעות רצון : קנט הוא העתיק ביותר בעולם מברשת יצרן מאז 1777. מציג בגאווה את צו מלכותי של מלכה.אנו מתחייבים אתה אוהב את המוצר שלנו!אנו מציעים 100% הכסף בחזרה להבטיח לכל הלקוחות שלנו.לא שאלו שאלות.אם אתה לא מאושר עם הרכישה שלך, אנא צור איתנו קשר!!, אנו נותנים לך החלפה או החזר כספי.

מוצרים בקטגוריה..