• חדש
Moto G Stylus 2020 מקרה, Raysmark Ultra [דק דק] בפני שריטות TPU גומי רך לעור מגן סיליקון Crystal Clear Case כיסוי עבור Moto G Stylus 2020 (ברור)
zoom_in

Moto G Stylus 2020 מקרה, Raysmark Ultra [דק דק] בפני שריטות TPU גומי רך לעור מגן סיליקון Crystal Clear Case כיסוי עבור Moto

ILS 6.83

זמינות
check המוצר זמין

[עיצוב מושלם] : קריסטל ברור במקרה זה שומר על הצבע המקורי לבין עיצוב של הטלפון שלך, גם מספק אחיזה משופרת למניעת נפילות בשוגג.תואם עם מוטו G Stylus 2020. [דק במיוחד] : בנוי מ באיכות גבוהה, קשה וגמיש TPU זה שמתנגד לכלוך וכתמים.TPU הוא הלם סופג, זכוכית משוריינת, והוא עמיד בפני השריטות.דק במיוחד עיצוב נותן נוח מתאים, אתה מרגיש כאילו אני מחזיק את הטלפון המקורי. [לשמור חדשה & ברור] : המקווקו מרקם עיצוב פנים לשים קץ טביעות אצבעות בועות על הטלפון הזה במקרה, מקרה הטלפון שלך תמיד נראית כמו חדש כמו ביום הראשון זה בא. [חזק יותר הגנה] : שדרוג העלה את השפתיים סביב המסך, המצלמה להרחיק שריטות או שחיקה לפגוע.זה מפחית את נזק לטלפון כאשר הוא ירד במידה מסוימת. [חירור מדויק] : קל לאחיזה ולא מחליק בקלות פנימה והחוצה של הכיס שלך, קל להישבר. עם מדויק. עמלות עבור גישה קלה היציאות וכפתורים.

מוצרים בקטגוריה..