• חדש
שיתוף Goldguard מקרה עמיד למים עבור iPhone 11, עם שנבנה ב מגן מסך IP68 מוסמך מלא-כיסוי מגן מתחת למים כריכה קשה Shockproof Snowproof Dirtproof, שחור ברור.
zoom_in

שיתוף Goldguard מקרה עמיד למים עבור iPhone 11, עם שנבנה ב מגן מסך IP68 מוסמך מלא-כיסוי מגן מתחת למים כריכה קשה Shockproof

ILS 29.98

זמינות
check המוצר זמין

[מקרה עמיד למים עבור i Phone 11 ברור עיצוב] 100% מקרה עמיד למים עבור i Phone 11 6.1 אינץ', ה-i Phone 11 עמיד למים מקרים עם מלא אטום ולא שקוף חזרה עור עיצוב עם נוף פתוח לחלוטין, מים,שלג, אבק עמיד.אין דליפות בעת שימוש במים.נהדר מקרה עמיד למים עבור לך לקחת וידאו או תמונות מתחת למים.בבקשה לעשות את אטימות בדיקה לפני לטבול אותו במים. [מסך מגע רגיש] את האייפון עם כיסוי נגד שריטות מגן מסך זה שומר מסך יקר מאפס ולשחרר במהלך שימוש יומיומי.תואם עם טעינה אלחוטית,קוויקס ידנית על עמיד למים מבחן - מבחן התנגדות המים עם מגבת נייר או רקמות.לוודא שכל חורים, המסגרת מלא אטום לפני השימוש את התיק מתחת למים.כדי למנוע פשרה רגישות המגע ואת להתחולל את התיק נסגר לחלוטין,נא לא להוסיף זכוכית מגן מסך.במקרה זה הוא מלא אטום עמיד למים טוב יותר,עוצמת השמע עשויה להיות המלטה נמוך מהרגיל אבל לא משפיע על השימוש הרגיל.בבקשה לנקות את מסך הטלפון,בבקשה לא להוסיף מגן מסך.להסיר את מסך מגן סרט על העטיפה הקדמית של הטלפון מקרה.שים את ה-i Phone 11 לתוך המכסה הקדמי.הנח את הכיסוי האחורי על הטלפון ואת הפאנל הקדמי,לחץ על המקרה מסגרת אטום לחלוטין. 1x מקרה עמיד למים עבור i Phone 11. 1 x מטלית ניקוי. 1x מדריך למשתמש. 1x מים.הגנה מלאה על שניהם במסך המצלמה,ספיגת זעזועים corners Precise פתח גישה מהירה לכל טלפון functions Easy ההתקנה.שים לב : .לפני התקנת הטלפון מקרה, אנא בצע את המשתמשים במדריך עמיד למים מבחן - מבחן התנגדות המים עם מגבת נייר או רקמות.לוודא שכל חורים, המסגרת מלא אטום לפני השימוש את התיק מתחת למים.כדי למנוע פשרה רגישות המגע ואת להתחולל את התיק נסגר לחלוטין,נא לא להוסיף זכוכית מגן מסך.במקרה זה הוא מלא אטום עמיד למים טוב יותר,עוצמת השמע עשויה להיות המלטה נמוך מהרגיל אבל לא משפיע על השימוש הרגיל.בבקשה לנקות את מסך הטלפון,בבקשה לא להוסיף מגן מסך.להסיר את מסך מגן סרט על העטיפה הקדמית של הטלפון מקרה.שים את ה-i Phone 11 לתוך המכסה הקדמי.הנח את הכיסוי האחורי על הטלפון ואת הפאנל הקדמי,לחץ על המקרה מסגרת אטום לחלוטין. 1x מקרה עמיד למים עבור i Phone 111x מטלית ניקוי 1x מדריך למשתמש 1x מים. *צבע : שחור+ברור. *חומר : קשה PC + רך TPU+עמ'. *תאימות ל-iphone של אפל 11 6.1 אינץ ' בלבד.

מוצרים בקטגוריה..