• חדש
Heayzoki TWS אוזניות Bluetooth,נכון אלחוטית, אוזניות Bluetooth, אוזניות Bluetooth Binaural מגע אלחוטית LED תצוגת כוח אוזניות,פעיל הפחתת רעש,לספורט הנסיעות בית(לבן)
zoom_in

Heayzoki TWS אוזניות Bluetooth,נכון אלחוטית, אוזניות Bluetooth, אוזניות Bluetooth Binaural מגע אלחוטית LED תצוגת כוח אוזניות,פעיל

ILS 68.70

זמינות
check המוצר זמין

【יתרונות】ללא אובדן איכות צליל, רעש פעיל הפחתה אוטומטית, רעש זיהוי לתת לך איכות צליל ברור. 【LED תצוגת כוח】LED smart תצוגה דיגיטלית, אשר יכול באופן אינטואיטיבי לחייב את נקודת טעינה, אוזניות טעינת התקדמות. 【ביצועים מצוינים】Bluetooth 5.0, חיבור יציב יותר, מהר יותר, ליהנות ממוסיקה. 【זמן המתנה】הטעינה מקרה יש builtin 300m Ah הסוללה, אשר יכול להימשך זמן רב. 【עמיד】את האוזניות עשויות חומר ABS עמידים יותר ולא פגום בקלות.כיצד להשתמש : 1. הטעינה תא נפתח, על ימין ועל שמאל אוזניות מופעלות באותו זמן, אוזניות נמצאים במצב של מחכה זיווג וחיבור. 2. טלפון נייד חיבור שלב 1. את הגדרות הטלפון, הפעל את Bluetooth הגדרות כיבוי של הטלפון, לחץ על סריקה כדי למצוא את המכשיר.שלב 2 : כאשר זמין, המכשיר מציג את "V11tws" הדמות, זה אומר שהטלפון הנייד הוא מצא את אוזניות Bluetooth, לחץ על "V11tws" כדי להזין את מצב התאמה שלב 3 : אחרי הטלפון הנייד בהצלחה יחד עם הדיבורית האישית, תהיה הנחיה קולית כי הוא מחובר.מפרט : סוג פריט : אוזניות Bluetooth חומר : ABS אוזניות סוללה : סוללת ליתיום 35m Ah (נמסר עם סוללה) נטענת סוללה : סוללת ליתיום 300m Ah (נמסר עם סוללה) Bluetooth גרסה : 5.0 Bluetooth מרחק : 15 מ ' / 49.2 רגל שיטת הבקרה : גע שליטה רשימת החבילות : 1 x לחייב מקרה 2 x אוזניות 1 x כבל טעינה הערה : המסכים אינם מכוילים אותו, פריט צבע מוצג בתמונות יכול להיות מראה מעט שונה מהאובייקט הממשי.בבקשה האמיתית כסטנדרט.

Item Type:
Bluetooth Headset
Material:
ABS
Headphone Battery:
Lithium Battery 35mAh (delivered with battery)
Rechargeable Battery:
Lithium Battery 300mAh (delivered with battery)
Bluetooth Version:
5.0
Bluetooth Distance:
15m / 49.2ft
Control Method:
Touch Control
Package List:
1 x Charging Case :
2 x Headphone :
1 x Charging Cable :
Note:
Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

מוצרים בקטגוריה..