• חדש
M&P המגן 9 מ מ נרתיק IWB Kydex נרתיק להתאים אישית: סמית 'אנד ווסון M&P מגן 9/40 3.1 חבית אקדח בתוך גומי לשאת נסתרת - Adj. לא יכול השמירה. כסה את מחסנית-Buttom, לא לובשת, לא להתעצבן
zoom_in

M&P המגן 9 מ מ נרתיק IWB Kydex נרתיק להתאים אישית: סמית 'אנד ווסון M&P מגן 9/40 3.1 חבית אקדח בתוך גומי לשאת נסתרת - Adj.

ILS 21.75

זמינות
check המוצר זמין

הוספת וניתוק קל.0 9 מ" מ 40 S&W IWB נרתיק יש חיובי-לחץ מילולי שימור מערכת נעילה, ואת האקדח יש פריך "לחץ על" צליל כאשר הוא מוכנס, אז אתה יודע את זה האקדח שלך הוא יושב היטב.זה לא רק מאוד מדויק, אבל גם מחוספס ועמיד, יכול להיות מוסתרים נייד, אז אתה יכול להגן על עצמך בכל עת, בכל מקום.התאמה אישית של צביעות : שימוש אוניברסלי והוא זמין בקלות מברג פיליפס, כדי להתאים אישית את הצביעות של 1.לשמור את M&P מגן אקדח בקצות האצבעות שלך, תוך שמירה על אותו החוצה של מישהו אחר.אם M&P המגן 40 נרתיק לא עובד כפי שהובטח, אנא חזרו החלפה או החזר כספי מלא.5 אינץ ' סטנדרטי תפס חגורה מהר האקדח הסרת הטוב ביותר להתחבא תחת הבגד.מתכוונן שמירת לחץ : שימוש אוניברסלי זמין מברג פיליפס להתאים את הבורג כדי להשיג את התאמת אטימות, כדי להשיג את הטוב ביותר מיצוי כוח, ושואפים המהירה של העצמי-אחסון הזמן.

מוצרים בקטגוריה..