• חדש
WEIERYUE 2 x 5Yd סט של 3 לחמניות שיפון על הקצה, סרט עבודת יד שיפון סרט משי כמו קצוות מרוטים סרטים עבור הזמנות לחתונה, זרי פרחים, לעטוף מתנות DIY אמנות (3 לחמניות בורגונדי)
zoom_in

WEIERYUE 2 x 5Yd סט של 3 לחמניות שיפון על הקצה, סרט עבודת יד שיפון סרט משי כמו קצוות מרוטים סרטים עבור הזמנות לחתונה, זרי

ILS 14.98

זמינות
check המוצר זמין

❤️צבע, גודל : ישנם 3 לחמניות עבודת יד של "על הקצה", שיפון סרטים ב 1 החבילה, של המעצב שנבחר בקפידה התאמת צבע ערכת, כל גליל אמצעי על בעובי 2 מ "מ/ 5 ס" מ רוחב, ו-5 יארד/ 4.6 מ ' אורך, אשר ניתן לחתוך אורך שונה בעיצוב אמנות שונים פרויקטים. ❤️רך כפרי : זה סרטים של משי שיפון מרקם, אור, מאוד נעים למגע, רך הבלוי הקצה, תביא את משי-כמו מגע תחושה, כל גליל של סרט הוא ברכות בלויה בקצה, כפרי בסגנון שיק בעיצוב, מה שהופך את מלאכה עובד יותר טוב. ❤️בעבודת יד בסגנון : בכל שלב של הסרט הזה הוא עבודת יד, כולל צביעה, קורע לתוך סרטים, מתבלה.היד הבלוי סרט מבטיח רכות הקצה. ❤️יישומים מרובים : אתה יכול ליישם את אלו שוליים שיפון סרטים לתוך פרויקטים שונים, כגון זר קישוט, הזמנות, רקע קישוטים, נייח, הילוד ופרטים צילום סטיילינג, לעטוף מתנות ועוד. ❤️טיפים חמים : בשל כל אלה עשויים בעבודת יד, קטן פגמים, פיגמנט סימני וריאציות לאורך עשויים להיות גלויים.בכל מקרה זה נותן למוצר מקסים המראה הטבעי.WEIERYUE 2" x 5 Yd סט של 3 לחמניות שיפון "על הקצה", סרט עבודת יד שיפון סרט משי כמו קצוות מרוטים סרטים עבור הזמנות לחתונה, זרי פרחים, לעטוף מתנות DIY אמנות (3 לחמניות בורגונדי).

מוצרים בקטגוריה..