• חדש
XWU מתכתי עטי סמן צבע סימון עטים,סט של 10 צבעים לצייר בטושים על נייר שחור, מה שהופך את הכרטיס, רוק, ציור, הדבקות מלאכת יד, עץ, קרמיקה, זכוכית (בינוני טיפ)
zoom_in

XWU מתכתי עטי סמן צבע סימון עטים,סט של 10 צבעים לצייר בטושים על נייר שחור, מה שהופך את הכרטיס, רוק, ציור, הדבקות מלאכת יד,

ILS 72.90

זמינות
check המוצר זמין

【תוססת מתכתי צבעים】סט של 10 צבע : זהב, חום, שחור, לבן, כסף, ירוק, זית, כחול,סגול, ורוד ( למעשה אדום בורדו )שים לב : לבן חל שקוף אבל זה הופך אטום כאשר הוא מתייבש, הוא נועד כדי לכתוב על שחור קרטון או נייר.סמנים אלה הם עזים ולהוסיף נחמד ברק מתכתי עם הרבה אמנות מלאכת יד. 【בשימוש נרחב】צבעים נהדרים,עשירים בצבעים מתכתיים, סימני כמעט על כל משטח : מתכת, קרמיקה, עץ, גומי, זכוכית, פלסטיק, אבן,נייר מתכת וכו'.השטח, כולל אפל, נייר צבעוני תוצאות חי ובהיר,לא רק מאווירה נייר,עבודה מושלמת על פני משטחים כהים ונייר. 【זמין על רוב המשטחים.】 עובד על רוב המשטחים כמו נייר, אבן, פלסטיק, זכוכית, קרמיקה, מתכת, עץ ועוד.מאוד סמנים פיגמנט לאפשר לך לצבוע את פני השטח עם מראה נפלא. 【נהדר על הנייר】פוסטרים ומלאכות!נוח להחזיק ביד.בסדר כדור החוד נותן 2.0 מ " מ קו. 【על בסיס מים דיו】סמנים אלה עשויים על בסיס מים דיו זה הוא אטום, מתייבש במהירות, מתאים לקשט, מסגרות, קישוטים ואפילו ג ' אז את פשוט חג נייר עטיפה, שקיות.תיאור : צבע : זהב, לבן, 10 צבע/set Shell חומר : plastic Specification : 1.5 mm Size : אורך 14cm Scope של יישום : משטח חלק של זכוכית, קרמיקה, פלסטיק, נייר, מתכת, וכו'.משתמש : מכשירי כתיבה, סימון, marker Features : דיו הוא מבריק, עמיד לאורך זמן ללא-דהייה, יכול להיות כתוב על משטחים חלקים כגון זכוכית, קרמיקה, פלסטיק, מתכת, נייר, וכו'.

Size:
length 14cm
Scope of application:
smooth surface of ceramic, glass, plastic, paper, metal, etc.
Uses:
stationery, marker, marker
Features:
Ink is shiny, long-lasting and non-fading, can be written on smooth surfaces such as glass, ceramic, plastic, metal, paper, etc.

מוצרים בקטגוריה..