• חדש
כוכבי רוק אגדות התינוק הספר הראשון על העגלה מיטת התינוק למיטה ראש פגוש זמן בטן ניגודיות גבוהה צעצוע תינוק כרטיסיות עבור התינוק התפתחות העיניים גירוי התינוק שחור ול?
zoom_in

כוכבי רוק אגדות התינוק הספר הראשון על העגלה מיטת התינוק למיטה ראש פגוש זמן בטן ניגודיות גבוהה צעצוע תינוק כרטיסיות עבור התינוק

ILS 10.06

זמינות
check המוצר זמין

זה מקורי, יחיד במינו עיצוב על ידי רוק אנד'Crawl התינוק ספורט האלופות החוברת!לעורר את התינוק שלך על-ידי הסובבים אותו/אותה עם ספורט אלה אלילים אנחנו מעריצים ומעריצים, אשר שינו את העולם, כל דמות בדרכה שלה בתחום.אנחנו גם ההורים, אנחנו רוצים ללמד את הילדים שלנו על מי שמניע והשפעות אותנו.לסרב כללי התינוק עיצובים, ולהציג את התינוק שלך הרבה יותר מגניב, מדהים בסגנון! ▬▬קצת על שלנו מדהים מותק חוברת▬▬ להפוך את התינוק שלך מדהימה כמו שאת, על ידי הצבת את החוברת : 1.סביב מיטת תינוק, עגלת עגלת תינוק. 2.שלו/שלה מקום שבו הם יכולים לראות את זה. 3.זמן בטן – להשתמש בו כדי לעודד את התינוק להרים את הראש ולחזק את הגב, הצוואר והכתפיים, שרירי.את החוברת יש 2 צדדים : צד 1 black & white מתאים 0-3 חודשים תינוקות -צד 2 מתאים ל-3+ חודשים תינוקות ונועד עם חיים גבוהה ניגודיות צבעים כדי לעורר ולפתח את התינוק הראייה בשלבים מוקדמים. ▬▬על המותג▬▬ שלום חבר ' ה, אנחנו מור ומייקל, זוג נשוי והורים חדשים היפה שלנו התינוקת עומר.יצרנו רוק 'נ' לזחול עם חזון מעורר השראה הצעיר שלנו אחד על-ידי הסובבים אותה עם מוזיקאים, ספורטאים, דמויות מעוררות השראה אנחנו מעריצים וערך ביותר.המוצרים שלנו נועדו לא רק לתינוק אלא בשבילנו, ההורים, כפי שאנחנו יודעים כמה זה חשוב כדי להשפיע על התינוקות שלנו משפיעים ואנשים ניצוץ המוטיבציה שלנו.אנחנו תמיד שמחים לשמוע רעיונות, משוב, הצעות, אנא אל תהסס לפנות אלינו בכל עת.אנחנו מבטיחים לענות בתוך 24 שעות.

מוצרים בקטגוריה..