• חדש
נירוסטה דיסקוס רגש מנעול עם 2 מפתחות כבד אל-חלד דיסק מנעולים עם פלדה מוקשה מטילים על מקורה אבטחה חיצונית, אחסון יחידה, קדימונים, ארגז כלים, שער, מחסן, גדר (1 חבילה)
zoom_in

נירוסטה דיסקוס רגש מנעול עם 2 מפתחות כבד אל-חלד דיסק מנעולים עם פלדה מוקשה מטילים על מקורה אבטחה חיצונית, אחסון יחידה, קדימונים,

ILS 13.47

זמינות
check המוצר זמין

✔️ הכבדות נעילה : דיסק מנעול עם נירוסטה נעילה הגוף כבד כרום מצופה פלדה מוקשה מטילים,מספק מקסימלית בפני קורוזיה.את מנעול עמיד מתאים חוצות ומזג אוויר קיצוני סביבות. ✔️ אבטחה חזקה : פליז מצופה כרום גליל כפול נעילת ידית מנגנון מספק פיק, לחטט התנגדות, הוספת כוח וביטחון. ✔️ רגש סיבוב המנעול : החבילה מגיעה עם 1 שרט מנעולים ו-2 מפתחות.עמיד ויציב מבנה, ממזער מטילים על חשיפה ומגן מפני בריחים התקפות. ✔️ עיצוב קומפקטי : המנעול הוא קומפקטי, מודד 2-3/4 אינץ 'רחב נעילת הגוף; 3/8 אינץ' קוטר מטילים על עם 5/8 אינץ 'אורך, 3/4 אינץ' רוחב.נייד, אתה יכול לקחת אותם לטיולים בקלות. ✔️ מספר משתמש : בסיבוב הזה מוגן המנעול הוא אידיאלי עבור הציבור האחסון, השילוח, יחידות אחסון, מוסכים & סככות, קדימונים, נייד משאיות, חיצוני, שערים, מחסנים, לוגיסטיקה, דלתות, אחסון, העברת משאיות, וכו'.חוצות או שימוש פנימי.לשמור על חפצי הערך שלך בטוחים.גודל : 1 חבילה.

מוצרים בקטגוריה..