• חדש
כלים להחזיק חזק מונובלוק אולטרה אבטחה גבוהה מתוח המנעול. CEN 4 מוסמך D במצב מוצק פלדה מנעול מכולות, מחסנים & כלי רכב מסחריים. תוצרת בריטניה (WS75 - שרט כאחד)
zoom_in

כלים להחזיק חזק מונובלוק אולטרה אבטחה גבוהה מתוח המנעול. CEN 4 מוסמך D במצב מוצק פלדה מנעול מכולות, מחסנים & כלי רכב מסחריים.

ILS 166.49

זמינות
check המוצר זמין

CEN 4 מונובלוק נעילה : האדון WS75 הוא הפופולרי ביותר שלנו מכולה המנעול.האדון WS75 הוא CEN 4 ציונים ביטוח המנעול ולא יתאימו ביותר מכולות.את WS75 מגיע עם מוצק פלדה מוקשה לנעול את הגוף ואת מוקשה בורון סגסוגת פלדה מטילים.מוקשה גוף פלדה, פלדה בורון מטילים : האדון WS75 Contianer לנעול 80 מ "מ פלדה מוקשה גוף ו-12 מ" מ קוטר מוקשה בורון סגסוגת פלדה מטילים שמסתובב עבור תוספת אנטי-ראה הגנה, ביטחון אולטימטיבי ביצועים.קל לתפעול, את rekeyable 6 פינים, נגד בליטה, טמבלר מנגנון נעילת תכונות אנטי-לבחור את הטכנולוגיה ומציע מעל 260,000 מפתח וריאציות.מזג אוויר, עמיד בפני קורוזיה : האדון WS75 הוא מזג אוויר הוכחה, זה מאוד עמיד בפני קורוזיה, הודות Electrophoretic ציפוי שחור, עושה את זה נהדר עבור שימוש חיצוני.עבור אבטחה גבוהה פעולות : זה הוא הפופולרי ביותר שלנו מכולה מחסן המנעול.זה D בצורת מנעול תוכנן עם לחבל הוכחה טכנולוגיה, מטרה מיועד קיצוני התנגדות מול איום מתמשך התקפה.הוא אידיאלי עבור מכולות, מחסנים, אבטחה היקפית, שערים, כלי רכב מסחריים ותעשייתיים, יחידות.SQUIRE10 שנה אחריות : אנו ב " כלים מעל 235 שנים של נעילת עושה היסטוריה; אנחנו חסרת פשרות, תוך המחויבות שלנו לחדשנות, שירות וביצועים.אנחנו גאים שלנו, ובודקים לעמוד ביציבות מאחורי המוניטין שלנו לטווח ארוך קשיחות.לכן כל אחד מאיתנו מנעולים מגיע עם 10 שנות אחריות אישית.אם יש לך בעיות עם הנעילה שלך, אנו נותנים לך אחד חדש, בלי לשאול שאלות.

מוצרים בקטגוריה..