• חדש
Shanrya USB מופעל על שולחן העבודה רמקול, שדרוג המחשב רמקול סטריאו לסנוור גרסת התקנה קלה על שולחן העבודה עבור המחשב הנייד למחשב(בוהק גרסה שחורה)
zoom_in

Shanrya USB מופעל על שולחן העבודה רמקול, שדרוג המחשב רמקול סטריאו לסנוור גרסת התקנה קלה על שולחן העבודה עבור המחשב הנייד למחשב(בוהק

ILS 53.55

זמינות
check המוצר זמין

מתכוונן : להתאים אישית את הצליל של הקול שלך עם עוצמה מתכווננת ובס רמת שוויון מטפל על הגדרות מהירות.תאימות גבוהה : כוח USB כבל 3.5 מ " מ AUX קלט למקסם את תאימות וניידות, אז הדובר המערכת הוא קל להתקנה או להסתובב.עיצוב עכשווי : נצחי סטריאו עיצוב סטריאו רמקולים עם יעילות בסאב-וואפר לספק את המראה המושלם עבור הטכנולוגיה של היום.ביצועים מעולים : הרמקולים הם מנגנים יחד כדי ליצור צליל ברור קומפקטי גודל.מושלם חיסכון בעלויות שדרוגים כדי מובנה מחשבים, מחשבים ניידים, צגים, רמקולים.פרמיה חומר : USB powerd רמקול עשוי ABS באיכות גבוהה, עמיד, עמיד בפני דפורמציה, עמיד בפני צבע ומפוארים.תכונה : 1. ביצועים מעולים : הרמקולים הם מנגנים יחד כדי ליצור צליל ברור קומפקטי גודל.מושלם חיסכון בעלויות שדרוגים כדי מובנה מחשבים, מחשבים ניידים, צגים, רמקולים.2. תאימות גבוהה : כוח USB כבל 3.5 מ " מ AUX קלט למקסם את תאימות וניידות, אז הדובר המערכת הוא קל להתקנה או להסתובב.3. עיצוב עכשווי : נצחי סטריאו עיצוב סטריאו רמקולים עם יעילות בסאב-וואפר לספק את המראה המושלם עבור הטכנולוגיה של היום.4. מתכוונן : להתאים אישית את הצליל של הקול שלך עם עוצמה מתכווננת ובס רמת שוויון מטפל על הגדרות מהירות.5. פרמיה חומר : USB powerd רמקול עשוי ABS באיכות גבוהה, עמיד, עמיד בפני דפורמציה, עמיד בפני צבע ומפוארים.אופן השימוש : שימוש ישיר.מפרט : סוג פריט : מחשב Speaker Material : ABSPower אספקה : USB DC 5 VFrequency : 25 Hz-20 KHz Track : 2.1 מקור קול : 3.5 מ " מ AUX Wire Degrees של הפרדה : >=35d BSnr : >=65d B רשימת החבילות : 1 x העיקרית Speaker2 x משנית Speaker1 x מדריך למשתמש .

Item Type:
 Computer Speaker
Material:
ABS
Power Supply:
USB DC 5V
Frequency:
25Hz-20KHz
Track:
2.1
Sound Source:
3.5mm AUX Wire
Degrees of Separation:
>=35dB
Snr:
>=65dB
Package List:
1 x Main Speaker2 x Secondary Speaker :
1 x User Manual  :

מוצרים בקטגוריה..