• חדש
Frestree שעונים מעוררים לילדים - חמוד עצלן עם פרח להדפיס אמנות מודרנית בסגנון חדר הילדים שעון שולחן העבודה אביזרים חדר שינה סלון עגול לקשט את הארנק, השעון עבור ילד פעוט, ?
zoom_in

Frestree שעונים מעוררים לילדים - חמוד עצלן עם פרח להדפיס אמנות מודרנית בסגנון חדר הילדים שעון שולחן העבודה אביזרים חדר שינה

ILS 29.31

זמינות
check המוצר זמין

⏰【חומר】שלנו שעונים מעוררים לא שביר.את המסגרת החיצונית ואת הכיסוי האחורי עשוי מפלסטיק הירכיים, המראה עשוי מזכוכית, הידיים עשויות אלומיניום, פני השעון עשוי PVC, אשר ידידותיים לסביבה. ⏰【עיצוב】הרבה תבניות מותאמות אישית מאוד מתאים לילדים.העיצוב פשוט יכול להיות ממוקם על שולחן ללמד את הילדים לראות את הזמן, או שזה יכול להיות תלוי על הקיר כדי למנוע מילדים להוציא את הסוללה או להפיל אותו.שתיקה לא להפריע לך כאשר אתה לישון או לקרוא. ⏰【פונקצית】לא רק שעון, אבל גם שעון מעורר, תוכל להגדיר לישון, או מתעורר הזמן, כמו גם שיעורי בית. זמן, זמן לשחק, וכו'.בזמן טיפוח ילדים טובים עבודה ומנוחה זמן, הוא גם מספק דגשים לעיצוב הבית והוא מעטר חדרי ילדים. ⏰【מתנה】השעון המעורר הזה הוא תוכנן במיוחד עבור ילדים, עם עשיר תבניות, עיצוב פשוט.זה יכול ללמד ילדים לראות את הזמן ולטפח את דייקנות.זה טוב יום הולדת ושאר מתנות לחג.זה יכול לתת לילדים שלך או הילדים של קרובי משפחה, חברים, ועמיתים לעבודה. ⏰【סוללה】השעון מופעל על ידי אלכוהוליסטים אנונימיים (Double A) סוללות.בטריות לא כלולות, צריך לקנות ולהתקין לבד.ילדים שעונים!תכונה : -[גודל]רוחב : 2.2"/ 5 ס "מ;קוטר : 5.7"/ 14.6 ס "מ;חייג קוטר : 3.9"/ 10 ס "מ; -עיצוב פשוט, קל לשימוש, לא מפואר, אבל לא חסר קסם ייחודי, מתאים יותר לילדים; -תמונה מפורטת מראה את השעון המעורר הזה; -ללמד את הילדים לראות את הזמן ולטפח איכות גבוהה של דייקנות; -בדרך כלל יש לנו פרות, חתולים, כלבים, זאבים, אוגרים, טווסים, סוסים, ג' ירפות, עצלנים, פנדות, פילים, פרפרים, שפיריות, שמי זרועות הכוכבים ושאר בעלי חיים ביולוגיים נוף דפוסים, אבל את דפוסי ניתנים להתאמה אישית, ניתן ליצור קשר עם אנחנו; -מתנות לילדים, קבועה-נקודה, דייקן שינה, השכמה כלים, גם יכול להיות תלוי על הקיר וגם למקם על שולחן כדי לקשט את חדר השינה.סוללה טיפים : סוללת AA, אנחנו לא כוללים את הסוללה, אתה צריך לקנות ולהתקין אותו בעצמך!!!.

מוצרים בקטגוריה..