• חדש
קישוט חג המולד קיט, בני משפחה קישוטי עץ חג מולד, חג אישית ייחודית תלוי תפאורה, יצירתי מזכרת עבור חבר משפחה ילדים המאהב (המשפחה-4 ראשי)
zoom_in

קישוט חג המולד קיט, בני משפחה קישוטי עץ חג מולד, חג אישית ייחודית תלוי תפאורה, יצירתי מזכרת עבור חבר משפחה ילדים המאהב (המשפחה-4

ILS 8.84

זמינות
check המוצר זמין

[ סגנון ייחודי ] : חמוד וחמים בסגנון מיוחד ההנצחה מתנה, לא משנה מה השעה, אתה יכול להשתמש בו כדי להיות לקשט, מסמל כי משפחה זה תמיד ביחד. [ תחתום את שמך על זה ] : אתה יכול לכתוב לכם ולמשפחותיכם' השם על מקום ריק עם סימן עט, גורם זה קישוט ייחודי זיכרון. [ שרף] חומר : אנו משתמשים מכונת צביעה קישוטים, כך הצבע הוא טהור יותר, בהיר יותר.החשוב ביותר הוא מכונת צבעוניים היא אחידה יותר. [ מתאים מרובים קישוטים ] : הקולב הזה יכול לשמש כדי לקשט את עץ חג המולד שלך, כמו כן יכול להיות עיצוב הבית, ידית הדלת קישוט, קישוטי רכב, או כמתנה עבור משפחה, חבר וכו'. [ מה תעשה ] : 1pcs חג ייחודי תליון, כמו גם המקצועי שלנו לאחר שירות ומכירות, אם יש לך שאלות, אנא אל תהסס לפנות אלינו באמצעות . 1. שרף חומר, בטוח ויציב, קשה לעוות או קרע. 2. יכול להיות בכתב, להיות סמל של המשפחה. 3. חם וחמוד סטיילינג גדול קישוט. 4. מכונת צבעוניים, אחידה יותר טהור.

מוצרים בקטגוריה..