• חדש
Protable שיניים תותבות במקרה שיניים תותבות בקופסה, פלסטיק שיניים תותבות שכר טרחה תיבת ליישור שיניים פלטה קופסא לאחסון שיניים תותבות,שכר טרחה ניקוי מקרה עבור שיניים תות?
zoom_in

Protable שיניים תותבות במקרה שיניים תותבות בקופסה, פלסטיק שיניים תותבות שכר טרחה תיבת ליישור שיניים פלטה קופסא לאחסון שיניים

ILS 11.09

זמינות
check המוצר זמין

שמור את mouthguards או שיניים תותבות נקי, מיוחד מיועד שיניים להשתמש, אביזר נפלא.עשוי פלסטיק מזון כיתה חומר שאינו רעיל, חסר ריח, יציב ועמיד, יכול לשמש במשך זמן רב.מתאים שן הגנה מיכל, קבוע התיבה, תותבות מיכל, מגן מיכל, והוא יכול לשמש גם כדי לאחסן את המוצץ או תכשיטים.קל משקל ונייד, אתה יכול בקלות לשים את זה בכיס שלך ולהשתמש בו בכל עת.שיניים פלטה הקופסה במיוחד בשימוש כדי להחזיק את השיניים התותבות ושאר דברים קטנים כדי למנוע הפסד.תכונה : 1. שמור את mouthguards או שיניים תותבות נקי, מיוחד מיועד שיניים להשתמש, אביזר נפלא. 2. עשוי פלסטיק מזון כיתה חומר שאינו רעיל, חסר ריח, יציב ועמיד, יכול לשמש במשך זמן רב. 3. מתאים שן הגנה מיכל, קבוע התיבה, תותבות מיכל, מגן מיכל, והוא יכול לשמש גם כדי לאחסן את המוצץ או תכשיטים. 4. קל משקל ונייד, אתה יכול בקלות לשים את זה בכיס שלך ולהשתמש בו בכל עת. 5. שיניים פלטה הקופסה במיוחד בשימוש כדי להחזיק את השיניים התותבות ושאר דברים קטנים כדי למנוע הפסד.מפרט : סוג פריט : תותבת שכר טרחה תיבת חומר : פלסטיק פונקציה : שיניים תותבות ניקוי ואחסון רשימת החבילות : 1 x שיניים תותבות שכר טרחה הקופסה.

Item Type:
Denture Retainer Box
Material:
Plastic
Function:
Denture cleaning and storage
Package List:
1 x Denture Retainer Box :

מוצרים בקטגוריה..