• חדש
דיגיטלי Caliper צג דיגיטלי חיצוני שכיבות למשוך Dynamometer חיצוני Dynamometer דיוק גבוה DS2-S 0-מדפסת 5000n S-Type דיגיטלי לדחוף מד כוח דיגיטלי Caliper כלי מדידה (צבע : DS2 2000N-S)
zoom_in

דיגיטלי Caliper צג דיגיטלי חיצוני שכיבות למשוך Dynamometer חיצוני Dynamometer דיוק גבוה DS2-S 0-מדפסת 5000n S-Type דיגיטלי

ILS 68.10

זמינות
check המוצר זמין

[טיפול]-לשים אותם לחדר, לקשט את החדר, כגון שולחנות, שולחנות, כונניות, מדפים, שולחנות אוכל, bedsides.תן את הבית שלך (חדר) יש עוד משיכה. 【איכות】בטוח עבור ילדים וילדים.תכונות מענג הפרטים ואת יד-צבוע גימור עתיק מוסיף anostalgia לגן שלך.השרוכים, תלתלים, פרחי בר, ואת השמלה את הפרטים של הפסל הם מפוסלים דק לשלמות.המוצר חומר— בעבודת יד, עובד טוב מאוד, עמיד, קל לניקוי.מנקה בעדינות להקציף את פני השטח של מטלית רכה. אם הוא צריך לצאת נקי.אתה יכול להשתמש בחומץ כדי לנקות את החלודה אם זה חלוד אחרי הרבה זמן.דיוק גבוה ורזולוציה גבוהה.דיוק טוב יותר מאשר רמת 0.2 (כלומר, 0.2%F. S פלוס או מינוס 1digit); מינימום הקריאות 0.001 נ דיוק : + 0.1%F. S;שיא פונקצית hold.אתה יכול לתפוס את ערך השיא (מקסימום) במבחן התהליך;השוואה פונקציה.העליון נמוך יותר להגביל סטייה מוגדרת באופן חופשי, ועל המסך פלאש רמז.את התוצאה ניתן לראות באופן אינטואיטיבי על ידי העיניים.התוצאה של misjudgment לא יופק;פשוט המרה בין שלוש נפוץ מכני היחידות בעולם.זה יכול להיות מומר במהירות בשלוש יחידות המדידה, N, KGF ו-lbf.;דגימה מהירות אופציונלית.המכשיר יכול לבחור את המתאים קצב הדגימה על-פי המצב בפועל של הבדיקה, כאשר יש צורך להזין רגיש התגובה (כגון מתיחה חומר הבדיקה בעת הצורך) דגימה גבוהים במהירות הגבוה ביותר. קצב הדגימה יכול להגיע 1000 פעמים בשנייה.כאשר קצב דגימה נמוך נדרשים, קצב דגימה נמוך יכול לשמש כדי לבחון אותם.

מוצרים בקטגוריה..