• חדש
חלון ציפור מזינים עבור בחוץ עם חורי ניקוז,בתי ציפור חזקה עם כוסות יניקה, חלון ציפור בתים, תחנת האכלה מתאים למשפחה וחתולים לצפות ציפורי בר(25)
zoom_in

חלון ציפור מזינים עבור בחוץ עם חורי ניקוז,בתי ציפור חזקה עם כוסות יניקה, חלון ציפור בתים, תחנת האכלה מתאים למשפחה וחתולים

ILS 27.90

זמינות
check המוצר זמין

❃ציפור תלויה גן בגג הציפורים : עיצוב שקוף, משפחה וילדים, צפייה בציפורים מקרוב, קרדינל, ציפור כחולה, פינץ', ציצי, דרור,גולדפינצ -, ריפוי טבעי מן הטבע רק לכוון את המצלמה וליהנות!. ❃את המתנה הטובה ביותר עבור חובבי הטבע : עיצוב שמפריד את התקרה ואת הזרעים מגש,ללא חסימה, עושה את זה קל יותר לראות אותם מבפנים, רואים אותם יותר בבירור, להאכיל ולראות את הציפורים. ❃חזק כוסות יניקה : ציפור מזין נועד עם 4 סופר שכבה כפולה כוסות יניקה.את כוסות יניקה חזקים מאוד והוא יכול להשאירו במקום, גם אם רבים ציפורים לאכול באותו הזמן.אתה יכול להשאיר את היניקה על החלון, פשוט להסיר את הבית, לנקות ולמלא את זרע מגש. ❃ציפורים אוהב את זה : אשור סטנט, כל כך יפה מרופד להרגיש טוב רגלי העופות.הקרדינלים, בית פרושים, עורבים, המצויץ titmice יכול ליהנות זה מזין. ❃נולד מתנה מושלמת : אם עבור חובבי הציפורים, ילדים, הורים, חברים, חתולים, זה שעה שמח בשבילם, מאוד מתאים ציפורים ליד החלון.זה מזין הוא מתנה נפלאה לחגים, ימי הולדת, חנוכת בית. ❃ללא דאגות שירות לקוחות : אם יש לך סיבה חוסר שביעות רצון, נוכל לפתור את כל בעיות שאתה נתקל תוך 24 שעות, ואנו נתקן או החזר התשלום שלך!אנחנו לשמוע את חוות הדעת של הלקוחות שלנו ושואפים לשפר את מוצרים של מותגים אחרים כדי לספק ללקוחות עם מוצרים איכותיים, מספקת חוויית קנייה.צופה ציפורים אוכלות מקרוב, לספק סקרנות וליהנות.ציפור מזינים עבור בחוץ ציפורים תלוי הגן.הציפורים דרך החלון להשתמש בגג שקוף עיצוב.משפחה וילדים, צפייה בציפורים מקרוב, לספק סקרנות וליהנות!.חלון ציפור מזינים זה את הגשר עבור החתול שלך וציפורים חברים, בחלון ציפור מזינים יהיה גדול מקורה צופה מתנה עבור החתול.ללא חסימה, גורם פרא החלון ציפור מזין יותר קל לראות אותם מבפנים, רואים אותם יותר בבירור, להאכיל ולראות ציפורים, ריפוי טבעי מן הטבע.שני שכבת מזין ציפור : אתה יכול להחליט שאתה נדרש גובה, וזה נוח מאוד עבור בינוניות ציפורים (כגון הקרדינל ציפורים), אבל גם מאוד מתאים לציפורים קטנות יותר.אשור סטנט, כל כך יפה מרופד כדי להרגיש טוב עם ציפורים הרגליים.הקרדינלים, בית פרושים, עורבים, המצויץ titmice יכול ליהנות זה מזין.צופה ציפורים אוכלות מקרוב, לספק סקרנות וליהנות.ציפור מזינים עבור בחוץ ציפורים תלוי הגינה,הציפורים דרך החלון להשתמש בגג שקוף Design Family וילדים צפייה בציפורים מקרוב, לספק סקרנות וליהנות!. חלון - ציפור מזינים חזקה עם כוסות יניקה הוא ציפור שמיים גן, עיצוב שמפריד את התקרה ואת הזרעים המגש. - ללא חסימה, גורם פרא החלון ציפור מזין יותר קל לראות אותם מבפנים. - רואים אותם יותר בבירור, להאכיל ולראות ציפורים, ריפוי טבעי מן הטבע.

מוצרים בקטגוריה..