• חדש
Sulypo Bluetooth משדר מקלט,הפחתת רעש אלחוטי Bluetooth5.0 אודיו מתאם, Plug and Play Aux מתאם Bluetooth עבור מכונית,מחשב,טלוויזיה,מערכת ביתית מטוס(ארה ב בלבד)
zoom_in

Sulypo Bluetooth משדר מקלט,הפחתת רעש אלחוטי Bluetooth5.0 אודיו מתאם, Plug and Play Aux מתאם Bluetooth עבור מכונית,מחשב,טלוויזיה,מערכת

ILS 25.48

זמינות
check המוצר זמין

【המכונית Bluetooth5.0 מתאם】את משדר ומקלט אלחוטיים מצויד bluetooth 5.0 צ 'יפ קשר יציב, תומך בשני אודיו 3.5 מ" מ כבל זכר-זכר מחבר אודיו פלט, עם משדר מרחק של 10 מטרים, קיר המחיצה יכול להיות גם לנגן מוזיקה.זה גם טלוויזיה bluetooth משדר אודיו מתי להתחבר לטלוויזיה. 【כפול חיבור והשהיה נמוכה】נייד bluetooth סטריאו לרכב מתאם ניתן לבצע חיפוש עם 8 מכשירים במקביל ומותאמת 1device .אתה יכול ליהנות את המוסיקה שלך, אל תדאג חסר כל השיחות.לאחר השיוך, המכונית מקלט יהיה באופן אוטומטי להתחבר האחרונה שלך מותאם bluetooth את המכשיר, רק אם הם נמצאים בתוך הטווח האלחוטי. 【חזותי מסך】LCD מסך התצוגה תראה אם המוצר נמצא TX מצב או RX, מצב זה נוח לבחור את להתקני Bluetooth להתחבר.נפח מתאים פונקציה יכולה לשמש עבור מכשירים רבים אשר לא צריכים את עוצמת הקול. 【Plug and Play】מתאם ה-bluetooth לעבוד עם כל מכשיר השמע המחובר ללא-Bluetooth מערכות שמע של רכב, בית מערכות סטריאו, רמקולים.יכול לשמש עבור חברת תעופה מערכות הבידור, כמו גם.בקופסה חבילה כוללת : 1 x מתאם bluetooth, 1 x 3.5 מ " מ כבל אודיו,1 x מחבר אודיו,1 x USB כבל טעינה , 1 x מדריך למשתמש. 【אנא שימו לב】פריט זה משמש לעתים קרובות טלוויזיה, אודיו, שמע לרכב, או Hi-Fi מערכת.לא מומלץ זרם החיים בגלל bluetooth קצב נתונים גבול.באופן רשמי נמכרו בארה " ב בלבד כיום.Pls להתרחק מוצרים מזויפים.מתאם ה-bluetooth פועל עם כל התקן שמע זה להיות מחובר ללא-Bluetooth מערכות שמע של רכב, בית מערכות סטריאו, רמקולים.TX מצב התאמה : . 1.להפעיל את המתאם אחרי מתחברים ציוד אודיו אין לו bluetooth פונקציה במקור, אבל בתוך פלט שמע .כגון טלוויזיה,אודיו,מחשב נייד/מחשב נייד. 2.חבר את כבל aux או זכר-זכר מחבר אודיו לתוך TX סוף על Sulypo משדר bluetooth מתאם. 3.חכה כמה שניות של מתאם כדי לחפש באופן אוטומטי עד שזה מציג את ה-bluetooth אפשרות רשימה(8 אפשרויות מקס) סביב על LCD. 4.לחץ על מקש מעלה/מטה על כפתור כדי לבחור יעד bluetooth חברתי, ולחץ על play/pause כדי לאשר את עמית bluetooth אפשרות.RX מצב התאמה : . 1.להפעיל את המתאם אחרי מתחברים ציוד אודיו אין לו bluetooth פונקציה במקור.כגון שמע לרכב,אוזניות,רמקול Hi-Fi מערכת ללא אודיו את תפוקת חשמל. 2.חבר את כבל aux או זכר-זכר מחבר אודיו לתוך RX סוף על Sulypo מקלט bluetooth מתאם. 3.חכה כמה שניות של מתאם כדי לחפש באופן אוטומטי עד שזה מציג את ה-bluetooth אפשרות רשימת סביב על LCD. 3.לחץ על מקש מעלה/מטה על כפתור כדי לבחור יעד bluetooth חברתי, ולחץ על play/pause כדי לאשר את עמית bluetooth אפשרות.

מוצרים בקטגוריה..