• חדש
Cybcamo VR סיליקון לכיסוי הפנים ולגעת בקר אחיזה כיסוי עבור אוקולוס Quest 2 אוזניות רחיץ הפנים כרית כרית אביזרים Sweatproof & חסימת אור (שחור)
zoom_in

Cybcamo VR סיליקון לכיסוי הפנים ולגעת בקר אחיזה כיסוי עבור אוקולוס Quest 2 אוזניות רחיץ הפנים כרית כרית אביזרים Sweatproof

ILS 19.48

זמינות
check המוצר זמין

【על אוקולוס Quest 2 ערכת אביזרים】1x כיסוי סיליקון עבור אוקולוס Quest 2 VR Gaming Headset, 2x אוקולוס Quest 2 בקר אוחז. 【זיעה הוכחה & רחיץ】סיליקון הפנים פד לעזור הרבה עם הזעה הנושא המשותף עם מציאות מדומה אוזניות, תקן קצף רק סופג אותו, ואילו זה מפחית הזעה, ניתן לנקות בקלות, פשוט לנגב יבש ושימוש חוזר. 【נוח לגעת】יותר, נוח יותר קצף, זה מוסיף שכבת כרית, מרגיש יותר אטום סביב הראש והעיניים. 【קל להתקנה】כיסוי זה הוא קל מאוד להתקנה על Quest 2, פשוט בצע את ההוראות פשוטות ולא יהיה לך את זה בתוך כמה שניות. 【לשפר להציג】נוח לכסות החלפה מאפשר לך ליהנות יותר שדה ראייה, אשר יכול למנוע את הערפל מן טשטוש הזכוכית lensand להגדיל את VR ניסיון.Cybcamo על אוקולוס Quest 2 החלפת הפנים פד ריפוד כיסוי מגן והבקר ידית אחיזה כיסוי.פרט.חומר : סיליקון.צבע : שחור, לבן.דגם רלוונטי : אוקולוס Quest 2. רשימת אריזה : . -פניו מכסה מסכה x1. -VR מגע בקר אחיזה x2. הערה : .VR המכשיר לא היה כלול.

מוצרים בקטגוריה..