• חדש
TYz הוא מתחבא נתב WiFi תיבת אחסון-מתקן הקיר, Set-top Box/אלחוטית ארגונית, מודם/כבל חשמל בעל, טלוויזיה בכבלים/רצועה אחסון מדף בסלון (גודל : 48x11x19cm)
zoom_in

TYz הוא מתחבא נתב WiFi תיבת אחסון-מתקן הקיר, Set-top Box/אלחוטית ארגונית, מודם/כבל חשמל בעל, טלוויזיה בכבלים/רצועה אחסון מדף

ILS 54.15

זמינות
check המוצר זמין

▶[גודל] : גודל שקע נסתר המחזיק 11.8/18.9×4.3×7.5 ס " מ, בבקשה למדוד את הגודל שאתה צריך לפני הקנייה. ▶[Multi-פונקצית אחסון התיבה] : זה הנתב מיכל אחסון מתאים נתב WIFI ממירים, מודמים, כבל חשמל שקעים ואביזרים אחרים.זה עוזר טוב עבור multi-פונקצית אחסון. ▶[התקנה על קיר & הנושא הזה הממיר מדף על הקיר עיצוב חוסך מקום, הוא עשוי באיכות גבוהה מעץ מלא, יש חזקה, יכולת נשיאת עומס וחיי שירות ארוכים. ▶[חיווט נמל & קל פיזור חום] : WIFI תיבת אחסון יש לו אנטנה, חורים, חיווט יציאות, אוורור, פיזור חום לא לחסום את האות, לא יהיה קל להיות רטוב, המאפשר את המכשיר לתפעול בדרך כלל. ▶[בבית יסודות & מתנות] : רב תכליתיים כבל החשמל אחסון מדף חיוני פריט עבור כל משפחה מודרנית בעידן האינטרנט, וזה מתאים מאוד כמתנה עבור קרובי המשפחה והחברים שלך. ★★★★★★נתב תיבת אחסון—קופסת אחסון, פרידה messy What אני צריך לעשות אם את החיווט של לוח חשמל, הנתב ואת המודם בבית מבולגן?זה קיר רכוב שולחן עבודה כפול מטרה נתב תיבת אחסון יכול לעזור לך לפתור בעיות להסתיר אותם באלגנטיות.זה לא רק מגן על הכבלים ואת כבלי החשמל מילדים, חיות מחמד, אבק, אבל הוא גם מגניב וגם יפה, והוא יכול בקלות להשתלב עם רהיטים בסגנון.מפרט : שם : קיר רכוב נתב אחסון box Material : מוצק wood Weight : כ 2-4kg Small גודל : 30x11x19cm/11.8×4.3×7.5 inch Medium : 48x11x19cm/18.9×4.3×7.5 inch Application : נתבים, ממירים, Wi Fi, WLAN, מפצלי חשמל, wires Use טווח : סלון, חדר העבודה, חדר השינה, office The החבילה כוללת : נתב תיבת אחסון×1, פריטים אחרים, למעט נתב תיבת אחסון בתמונה אינם כלולים בחבילה, עיין המוצר בפועל קיבל.שים לב : 1. לאחר ההגעה, אם יש בעיה כלשהי, אנא פנה אלינו בהקדם האפשרי תוך 24 שעות, נפתור את הבעיה בהקדם האפשרי.2. עקב מדידה ידנית, יש פער של 2-3 ס " מ, עיין המוצר בפועל.3. בשל מקור האור, אין מסוים הפער בין המוצר בפועל התמונה, עיין המוצר בפועל.

Name:
Wall-mounted router storage box
Material:
solid wood
Weight:
about 2-4kg
Small size:
30x11x19cm/11.8×4.3×7.5inch
Medium:
48x11x19cm/18.9×4.3×7.5inch
Application:
routers, set-top boxes, WiFi, WLAN, power strips, wires
Use range:
living room, study room, bedroom, office
The package contains:
router storage box×1, other items except the router storage box in the picture are not included in the package, please refer to the actual product received.
Notice:
1. After arrival, if there is any problem, please contact us as soon as possible within 24 hours, we will solve your problem as soon as possible. :
2. Due to manual measurement, there is a gap of 2-3 cm, please refer to the actual product. :
3. Due to the light source, there is a certain gap between the actual product and the picture, please refer to the actual product. :

מוצרים בקטגוריה..