• חדש
התינוק פצירה, להשתמש בקלות אמין חשמלי פצירה היילוד צרכי התינוק מניקור
zoom_in

התינוק פצירה, להשתמש בקלות אמין חשמלי פצירה היילוד צרכי התינוק מניקור

ILS 91.65

זמינות
check המוצר זמין

פונקציה : השימוש שחיקה הראש הופך את הציפורניים של התינוק חלקלק ולא נקי ולמנוע שריטות על העור.בטוח ואמין : חשמל ציפורניים התינוק לטש הוא תוכנן במיוחד עבור התינוק הציפורניים ולא יגרום נזק העור והציפורניים.שונות אפשרויות : ישנם 6 צבעים שונים של התינוק שחיקה ראשים לבחירה, כל אחד מהם על הציפורניים בגילאים שונים.פשוט להשתמש התהליך : תחילה לחץ על לטש ציפורניים לתוך חשמלי מסמר גוזם לוודא שהוא מותקן.תאימות חזקה : הטחינה הראש מתאים עבור רוב חשמלי רגיל קוצצי ציפורניים התינוק.תכונה : 1. בטוח ואמין : חשמל ציפורניים התינוק לטש הוא תוכנן במיוחד עבור התינוק הציפורניים ולא יגרום נזק העור והציפורניים.2. פונקציה : השימוש שחיקה הראש הופך את הציפורניים של התינוק חלקלק ולא נקי ולמנוע שריטות על העור.3. תאימות חזקה : הטחינה הראש מתאים עבור רוב חשמלי רגיל קוצצי ציפורניים התינוק.4. פשוט להשתמש התהליך : תחילה לחץ על לטש ציפורניים לתוך חשמלי מסמר גוזם לוודא שהוא מותקן.5. שונות אפשרויות : ישנם 6 צבעים שונים של התינוק שחיקה ראשים לבחירה, כל אחד מהם על הציפורניים בגילאים שונים.מפרט : סוג פריט : ציפורניים התינוק Clippers Material : ABSProduct מפרט טכני : 6pcs (1 לכל אחד לבן, ורוד, צהוב, ירוק, סגול, רוז אדום)מתאים ותואם : על קומבי, על Homet טק, קצת מרטינס המגירה, על Fansidi, על Babysteps, בשביל אנז ' ו, על Elera, על Fzcono, עבור ליל Jumbl,על Cadrim, על Smallshow, על Gbaoy, על Thinkmax, על Umsky, על Bmazon, על Momcozy ועוד רגיל קוצצי ציפורניים.מבוא המוצר : לבחור את טחינת הראש לפי הציפורניים של התינוק, גיל, בטוח יותר לתינוק ציפורניים שיוף משטח, אשר לא יגרום נזק השכבה הקרנית או רך מיטת הציפורן.רשימת החבילות : 1 x לבן מסמר File1 x ציפורניים ורודות File1 x צהוב מסמר File1 x ירוק פצירה 1 x סגול מסמר File1 x רוז אדום פצירה.

Item Type:
Baby Nail Clippers
Material:
ABS
Product Specifications:
6pcs (1 Each for White, Pink, Yellow, Green, Purple and Rose Red)
Suitable and Compatible:
for Combi, for Homet Tek, for Little Martins Drawer's, for Fansidi, for Babysteps, for Anjou, for Elera, for Fzcono, for Lil' Jumbl,for Cadrim, for Smallshow, for Gbaoy, for Thinkmax, for Umsky, for Bmazon, for Momcozy and Other Standard Baby Nail Trimmers.
Product Introduction:
Choose the Right Grinding Head According to the Baby's Nails and Age, a Safer Baby Nail Sanding Pad, Which Will Not Damage the Stratum Corneum or the Soft Nail Bed.
Package List:
1 x White Nail File1 x Pink Nail File :
1 x Yellow Nail File :
1 x Green Nail File  :
1 x Purple Nail File :
1 x Rose Red Nail File :

מוצרים בקטגוריה..