• חדש
LAFOOCO אורגניים מיובשים עם מלח, קשיו, אגוזי קשיו קלויים מלוחים קשיו טבעוני חטיפים נהדר עבור הענקת מתנות, חברים, סבתא, מכללות על חגיגות, ימי הולדת, חגים ועוד ( 30 גר').
zoom_in

LAFOOCO אורגניים מיובשים עם מלח, קשיו, אגוזי קשיו קלויים מלוחים קשיו טבעוני חטיפים נהדר עבור הענקת מתנות, חברים, סבתא, מכללות

ILS 112.95

זמינות
check המוצר זמין

????אורגניים מיובשים עם מלח קשיו – LAFOOCO אורגני, קשיו מעובדות עם 100% השימוש בדשנים אורגניים וללא שימוש בכימיקלים מזיקים.בתהליך זה, אנו שולטים בכל צעד שלנו Binh Phuoc אורגני, קשיו חוות המודרני שלנו מתקני ייצור.לאחר מאודה להסיר שריון קשה, אורגניים מיובשים עם מלח, קשיו הם עיקור עם ללא כימיקלים טכנולוגיה כדי להיות החקלאות האמריקאי והאיחוד האירופי אורגני מוצרים מאושרים. ????כל קשיו – משתגעים על חכם חטיפים עם LAFOOCO 's אורגניים מיובשים עם מלח, קשיו, אגוזים.אלה אורגני מלוחים קשיו פריכים, עתיר חומרים מזינים.שלנו קשיו אחיד מיובשים עם באופן טבעי, טעם מתוק וניחוח בטמפרטורה הנכונה כדי להשיג את מושלמת crispiness.לבצע 100% מוצר ללא שימוש בשמן. ????טעם ההבדל – אנחנו המקור 100% קשיו גרעיני גדול החוות בדרום מזרח וייטנאם (Binh Duong, Binh Phuoc, דונג נאי, דק לאק מחוז) ידועים אזורים של קרקע מזינה עבור קשיו העצים לפרוח.לכן, שלנו וייטנאמי קשיו טעם מתוק יותר, טוב יותר איכות מאשר בכל מדינות אחרות.שלנו מיומן מזון מדענים ומומחים צופה מקרוב ולבחון כל אצווה כדי לוודא שאתה מקבל את המוצרים באיכות הטובה ביותר. ????בינלאומי מוסמך המוצרים שלנו - פרימיום קשיו מיוצרים ב-FDA לאישור מתקנים, תחת BRCGS, HACCP, חלאל, תקני ISO.שלנו קשיו הם הוכרו גם וייטנאם מוצרים בעלי ערך על ידי הוייטנאמים משרד התעשייה והמסחר לפי 8 קריטריונים. ????אידיאלי חטיף כולם שלנו - אורגניים מיובשים עם מלח, קשיו אידיאליים האצבע מזון בקלות לספק מישהו רעב בדרכים.שום דבר לא מביא אנשים יחד כמו יבש טרי מומלח אורגני, קשיו.עם אריזה חדשניים עם מכסה מנעול עליון, ידית שלנו צנצנת מתבצע בקלות בכל מקום, תוך שמירה על קשיו במצב מעולה.

מוצרים בקטגוריה..