• חדש
WOTOW דבק חם, אקדח, בגודל מלא 60W/100W כוח כפול להמיס אקדח דבק עם 30 יח ' מקלות דבק &3 האצבע מגנים זמניים גבוהים תעשייתי אקדח דבק ערכת מהירה תיקונים בבית, אמנות, מלאכת יד, DIY(לבן)
zoom_in

WOTOW דבק חם, אקדח, בגודל מלא 60W/100W כוח כפול להמיס אקדח דבק עם 30 יח ' מקלות דבק &3 האצבע מגנים זמניים גבוהים תעשייתי אקדח

ILS 38.98

זמינות
check המוצר זמין

תכונות יוצאות דופן של WOTOW אקדח הדבק החם 1.כמו כן, החלק הקדמי סוגר פועל כמו תמיכה, מספק יציבות טובה יותר. 60 W על פרוייקט קטן, 100 W עם טמפרטורה גבוהה עבור פרוייקט גדול, מה שהופך אותו מתאים למגוון עבודות מלאכה. כוח כפול אפשרות : בחר טמפרטורות שונות על פי יישום אחר שאתה צריך.עצה חמה : 1. כאשר דבק אוזל, נא לא להוציא את מקל דבק בחלק האחורי של האקדח, רק להוסיף אחד חדש כדי לדחוף את הנותרים מקלות קצרים. מתקפל סוגר תמיכה : תמיכה סוגר עוזר אקדח הדבק לעמוד ביציבות להבטיח את זה, יכול להיות הרים והניח בקלות, מניעת דבק נוזל ולשפר את חווית המשתמש. 【עיצוב ייחודי】את אקדח הדבק החם מאמץ ידית ארגונומית זה מאוד מקל על עייפות של זמן תרגילי ההדק זרבובית לשלוט על זרימת דבק טוב ולמנוע קבוע הפסד של דבק.ללבוש את האצבע מיטות שסיפקנו כדאי להימנע לחלוט נגרמת על ידי נגיעה מקרית הזרבובית. 【בטוח& קל לשימוש】להכניס את מקל דבק, חבר את הכבל לתוך שקע, מחממים במשך 3-5 דקות, בחר את המצב ולחץ על ההדק לזרום דבק החוצה.שני מצבים יכול להיות חופשי החליף על פי צרכי הפרוייקט. 【יישום נרחב】עם כוח כפול ועיצוב ייחודי, הפשרת אקדח דבק מתאים אור, החובה כבדה עבודות, אשר הוא כלי מושלם עבור ערכת כלי השיט&אמנות, בית&מהירה תיקונים, פסטיבל קישוט/מתנות, איטום, מכשירי חשמל ביתיים, צעצועים, סדק קטן של רהיטים, וכו'.

מוצרים בקטגוריה..