• חדש
Entatial איכות מים בוחן, בודק פונקצית נעילת טמפרטורה מתג חנות לחיות מחמד עבור קישוטים עבור בית עבור חיית מחמד
zoom_in

Entatial איכות מים בוחן, בודק פונקצית נעילת טמפרטורה מתג חנות לחיות מחמד עבור קישוטים עבור בית עבור חיית מחמד

ILS 14.69

זמינות
check המוצר זמין

גם יכול לשמש כדי לבדוק את מי השתייה של המשק החי בחוות, כדי להפחית האכלה הבעיה נגרמת על ידי בעלי חיים חולים או איכות המים.את הכלי יש פונקציה של טמפרטורה אוטומטית פיצוי תחת מדידת מצב.קל לתפעול, נוח לנשיאה, אתה יכול לבדוק אם הדג טנקים זיהום מים או קשה מדי, זיהוי בזמן של איכות המים של דג טנקים הסביבה.עם פונקצית נעילת, נוח לקרוא ולהקליט, המכשיר ינעל את הקריאה.טמפרטורת מעבר, אור לגעת מפתח 2 פעמים רציפה, צלזיוס לפרנהייט מיתוג, כלי ברירת המחדל של היצרן צלזיוס.תכונה : 1. עם פונקצית נעילת, נוח לקרוא ולהקליט, המכשיר ינעל את הקריאה.2. קל לתפעול, נוח לנשיאה, אתה יכול לבדוק אם הדג טנקים זיהום מים או קשה מדי, זיהוי בזמן של איכות המים של דג טנקים הסביבה.3. גם יכול לשמש כדי לבדוק את מי השתייה של המשק החי בחוות, כדי להפחית האכלה הבעיה נגרמת על ידי בעלי חיים חולים או איכות המים.4. את הכלי יש פונקציה של טמפרטורה אוטומטית פיצוי תחת מדידת מצב.5. טמפרטורת מעבר, אור לגעת מפתח 2 פעמים רציפה, צלזיוס לפרנהייט מיתוג, כלי ברירת המחדל של היצרן צלזיוס.מפרט : מצב : 100% מותג New Item סוג : בדיקת איכות המים Pen Material : פלסטיק + Alloy Color : כמו תמונה Shown Battery מודל כמות : CR2032*1(לא כלול) TDS טווח מדידה : 0-9990 PPm Conductivity טווח מדידה : 0-9990us/cm Temperature מדידת טווח : 0-80℃דיוק : ±2%משקל : Approx. 54g Using שיטה : לפני השימוש, אנא נתק את האלקטרודה כיסוי מגן; לחץ על מקש לשים את האלקטרודות לתוך פתרון כדי להימדד; כאשר הערך הוא יציב, לחץ על החזק את המפתח להוציא את הקריאה; לאחר הקריאה, לחץ על מקש כדי להפעיל את האלקטרודות לנקות, פשוט הנח את האלקטרודה הגנה שרוול לתוך זה.רשימת החבילות : 1 x בדיקת איכות המים Pen1 x Manual Note : הערך מראה עמודים לדקה, היחידה הערך, הערך מראה לנו/ס " מ יחידת מוליכות ערך, ערך, מוליכות ערך בקלילות הקש על מקש מעבר.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Water Quality Testing Pen
Material:
Plastic + Alloy
Color:
As Picture Shown
Battery Model Quantity:
CR2032*1(Not Included)
TDS Measurement Range:
0-9990PPm
Conductivity Measurement Range:
0-9990us/cm
Temperature Measurement Range:
0-80℃
Accuracy:
±2%
Weight:
Approx. 54g
Using method:
Before using, please unplug the electrode protective cover; press the key to put the electrode into the solution to be measured; when the value is stable, press the HOLD key to take out the reading; after reading, press the key to turn the electrode wipe clean, just put the electrode protection sleeve into it.
Package List:
1 x Water Quality Testing Pen :
1 x Manual :
The value showing PPM unit is value, the value showing us/cm unit is conductivity value, value and conductivity value lightly press key to switching. :

מוצרים בקטגוריה..