• חדש
(2 חבילות) Miimall תואם אפל שעונים סדרה 6 40mm התיק עם מזג זכוכית מגן מסך קשיח מחשב עמיד למים כיסוי מלא מגן מסך הקולנוע מתנגשות במקרה iWatch 40mm סדרה 6/5/4/SE(שחור)
zoom_in

(2 חבילות) Miimall תואם אפל שעונים סדרה 6 40mm התיק עם מזג זכוכית מגן מסך קשיח מחשב עמיד למים כיסוי מלא מגן מסך הקולנוע מתנגשות

ILS 23.95

זמינות
check המוצר זמין

[תאימות] רק מתאים את אפל שעונים 40mm סדרת SE 6/5/4.(שימו לב : לא מתאים לכל מודל אחר, רק במקרה). [פרמיה] חומר עשוי עמיד, רחיץ, קשה חומר מחשב + HD ברור מזג זכוכית מגן מסך.בטיחות והגנה על הסביבה, להגן מפני סריטות ע " י מפתחות או חפצים קשים אחרים.אולטרה דק אביזר הסרט מתאים באופן מושלם את קווי המתאר של השעון, בהחלט מציג את המקור האסתטי של השעון. [עמיד במים] את אפל שעונים מקרה מאמצת חומר עמיד למים.אתה יכול ללבוש את זה בכל המקרים.תדאג חינם שחייה, ספורט או תרגילים אחרים.זה יכול למנוע ביעילות יומי מים ולחות.גמיש זיעה-להתנגד. [צבאיות להגנת] apple watch 360 מעלות סביב כל הגנה, עם הרים הקצה ואת מזג זכוכית מגן מסך, למנוע כל נזק להפיל או גירוד.נותן את אפל שעונים הגנה המושלמת.עם מסך HD הסרט, רגישות מגע גבוהה.חיתוך עדין לא יתערב שום כפתורים או ידיות של השעון שלך. [המושלם אחריות] יש בעיה של מוצר זה, אנא פנה אלינו באמצעות דואר אלקטרוני.מה אתה מקבל : 2 x אפל שעונים מגן המקרים. 2 x רטוב/יבש, מגבונים, x 2 מטליות ניקוי.

מוצרים בקטגוריה..